MedyaFaresi MedyaFaresi

11 Aralık Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 11 Aralık Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 11 Aralık 2012 01:07 - Güncelleme: 01 Nisan 2016 01:32
KOÇ

İşlerinize çok hakim ve inisiyatiflisiniz. Bunu sağlamak için harcadığınız emek kadar, çevrenizdekilerin mesleki yeterliliğinize gösterdiği saygı da bu inisiyatifte rol oynuyor. Sevgilinizle bugün çok büyük ve ciddi bir kavga edeceksiniz. Alttan alan taraf siz olacaksınız fakat kavganın büyümesini de önleyemeyeceksiniz.

BOĞA

Almanız gereken kararlar dahilinde önünüzü görmeye gayret gösterirseniz sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Genel anlamda negatif görünmesenizde içsel sıkıntılarınızın gününüzün herhangi bir saatini birkaç kere etkilediği enerjinizin düşmesi ve güzel yüzünüzün asılmasıyla kendini gösteriyor.

İKİZLER

Bugün genel olarak sıkıntılı ve düşünceli olabilirsiniz. İçinizdeki sıkıntıları dışarıya yansıtmamak için çaba sarf edecek fakat başarılı olamayacaksınız. Özellikle iş mevzularında sabırsız ve sinirli olabilirsiniz. Bugün ailenizden bazı kimselerle görüşebilir onlardan bazı konularda yardım isteyebilirsiniz.

YENGEÇ

Bugün iş konusunda yaşayacağınız aksilikler biraz canınızı sıkacakmış gibi görünüyor.. Bu sürecin düzene sokmak için daha dikkatli olmalısınız.Yasal konular, eğitim, yol, uzun yolculuklar, diğer ülkeler ile ilişkiler konusunda karmaşıklıklar da yaşayabilirsiniz. Duygusal hayatınızda ise bir insandan alacagınız habersizi sevindirebilir.

ASLAN

Sevdiğiniz insanlarla görüşme olanağı bulup, onların size olan ilgisini gördükten sonra daha ılımlı ve uyumlu bir ruh haline kavuşacaksınız. Genel anlamda düşüncelerinde net ve istedikleriniz konusunda belirgin bir düşünceniz olmasına rağmen bu donem kaostasınız ama bu mutlu bir kaos. İş hayatından uzaklaşmayın.

BAŞAK

Özel hayatınızda bazı kırılmaların etkisini yeni yeni farkediyor olabilirsiniz. Bu duruma negatif bakma hata olur.Bugün kişisel acıdan yaşadığınız umutsuzluğun temeli, son günlerde yaşanan değişimlere karşı algılama biçimindeki yanlışlık. bu donem bu değişimin etkisi sizin hayatınızda ç
önemli farklılıklara neden olucak ve bu durum sizi güçlendirecek.

TERAZİ

Çalıştığınız ortamda yumuşaklığı ve sabrı bir kenara bırakıp, tavrınızı göstermeniz gereken bir gündesiniz. Yoksa bir yığın iş sorumlulukları üzerinize kalabilir ve bunun karşılığını alamayabilirsiniz. Özel hayatınızda pek bir gelişmenin olmaması sizi olumsuz etkilememeli.

AKREP

Uzun zamandır planladığınız bir eylemi harekete geçirmeye çalışacak ve bu konuda yakın bir arkadaşınızdan destek alacaksınız. Duygusal hayatınızla ilgili alacağınız bir haber keyfinizi kaçırabilir. Eğlenmek ve üzerinizdeki karamsarlığı atmak için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Sosyal olarak cok acık olduğunuz bu dönemde yeni insanlarla tanışabilirsiniz

YAY

Kendiyle barışık ve işi ilişkilerinde samimi olmanız bir çok ekonomik başarıya imza atmanızı sağlayacak. Ama bu şansınızı kendiliğinden bırakmamak için planlı ve sistematik çalışmayı temel prensip haline getirmelisiniz. Bu şekilde hem maddi hemde manevi başarı size çok yakın olabilir.

OĞLAK

Yeni bir dönem yaratma fikri on plana çıkabilir. Bir dostunuzla ortak hareket etme kararı alabilir ve bu planı eyleme geçirmek için küçük görüşmeler içine girebilirsiniz. Duygusal acıdan ise artık daha temkinli bir duruş sergilemeyi bugün buluyorsunuz.Yeni bazı düşüncelerle, eski planlarınız arasında çelişkilere düşebilirsiniz.

BALIK

Duygusal acıdan son zamanlarda yaşadığınız sorunları başka bir acıdan değerlendiremeye ihtiyacınız var. Olan sorunlarınızda öncelikle kendinize bakmanız objektif davranmanız için olumlu bir bakış olacaktır. Kendi yanlışlarınızı görüp düzeltmeye çalışmanız ilişkinizin gerginliklerden de arınmasına yardımcı olabilir.