MedyaFaresi MedyaFaresi

10 Temmuz Salı günlük burç yorumları!

Fal meraklılarının müdavimi olduğu Melekler Kahvesi, Medyafaresi okurları için günlük burç yorumları yapıyor...

Eklenme: 09 Temmuz 2012 21:45 - Güncelleme: 31 Aralık 2015 01:18

10 Temmuz Salı Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Uzun zamandır gündeminizde duran, ama yeni yeni şekillenmeye başlayan bir takım konular, önümüzdeki günler içinde iyice netleşebilir. Bununla ilgili yolculuklarınız olabilir. Özellikle maddi konularda yeni şekillenmeler olabilirmiş gibi gorunuyor. Yoğun duygularınız, sevgilinizin özgürlüklerini kısıtlamanızı gerektirmiyor. Kıskanclıgınız ondan kaynaklanmadığı savunmanız çok anlamlı değil.
 

BOĞA
 
Artık önemli bir yer sahibi olmak istiyorsunuz ve bunun için her türlü çabaya hazırsınız. Kafanızdaki planlar biraz gerçekçilikten uzak olsalar da siz bu düşlerin peşinden gitmek istiyorsunuz. Bugün sevdiğiniz bir insanla ilgili bir sorun sizi oldukça meşgul edecek. Zihin dağınıklığı yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili bir konudaki sürpriz gelişme günlük planlarınızı altüst edecek.
 

İKİZLER

Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Duygusal olarak yoğun heyecanlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve ilginç bazı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönem kendinizi rahat bırakmalı ve geçmiş ile bağlarınız olan olgulardan uzak durmalısınız. Maddi acıdan sürpriz bir gelir elde edebileceginiz bir gün ve bu durum sizi keyiflendirecek. Gününüzü olumlu geçirmek sizin elinizde.
 

YENGEÇ
 
İş hayatınıda beklediğiniz gelişmeleri gecikmesi yada çevrenizdeki insanların size yardımcı olacakları konusunda sözlerini yerine getirmemeleri içinizde öfkeye neden olabilir. Bu durumu kontrol etmelisiniz. Duygusal hayatınızdaki kişinin bu donem size olan desteği içinizin biraz rahatlamasını sağlayacak ve olayları farklı acılardan algılamanız konusunda önemli konuşmalarınız olacak.
 

ASLAN
 
Çevrenizdeki insanların aldığınız kararlara müdahale etmesini istemediğiniz için fazla kontrollü davranışlar sergileyebilir ve soğuk bir tavır sergileyebilirsiniz. Kendinizi biraz güçsüz hissetmenizden kaynaklanan bu işinize karışma fıkrını biraz abartıyormuşsunuz gibi gorunuyor. planlarınızı ertelemek zorunda kalmak sizi zor duruma sokmuş olabilir hatta canınızı sıkacak olaylarla karşılabilirsiniz ancak bir kaç gün içinde herşey yoluna girecek.
 

BAŞAK
 
Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor. Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. , ilişkinizdeki sorunlar varsa bunları tartışarak çözümlemek yerine, pürüzleri gidermek için bilinçli hareket etmekte fayda vardır. Ailevi olarak son zamanlardaki duyarsızlığınız aile çevresinde tepkilere neden olabilir ve bu konuda uyarılar alabilirsiniz.
 

TERAZİ

Hayata karşı negatif bakış acınız butun ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Bu günlerde özellikle duygusal ve kırılgan bir yapıda olabilir, etrafınızdaki insanlara karşı iletişimsiz kalmak isteyebilirsiniz. Bu durum özellikle iş hayatında bazı problemlerin cozumunu olumsuz etkiliyebilir ve yorucu bir sürece girmenize neden olabilir. Yakın arkadaşlarınızla yapacagınız konusmalar kafanızdaki bazı olumsuzlukları atmanızı ve on yargılardan kurtulmanızı saglayacak.
 

AKREP
 
Partnerinizle olan iletişiminizin oldukça yoğun olduğu bu dönemde birlikte yaptığınız planlar sizi oldukça rahatlatıyor ve bir süredir yeniden yoğunlaşmaya başlayan iş temponuzdan uzaklaştırıyor. Yenilik peşindesiniz. Bu özelliğinizi farkeden cevrenizdeki insanlar sizi desteklemek istiyor. Önümüzdeki günler içinde iş hayatı ile ilgili sizi umutlandıran bir görüşmeniz olacak
 

YAY
 
İş hayatınızı sağlam temellere oturmasını sağlamanızda gelecek için iyi bir adım olarak gözüküyor. Giderek rahatlıyorsunuz ve bu durum hem duygusal hem de sosyal hayatınıza oldukca pozitif yansıyabilir. Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden fırsat bulamıyorsunuz. Ailevi bir konuda size düşecek görevler söz konusu özellikle annenize karşı daha anlayışlı olmayı deneyin.
 

OĞLAK
 
Güven duygusunu çok önemsediğiniz bu dönemde hayal kırıklıkları yaşamaktan korkmayın. Öncelikle kendinize güvenmeniz gerekiyor. Bu şekilde hayatın tadını daha iyi alacak ve bireysel olarak ön plana çıkacaksınız. Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için, hem özel yaşamınızla, hem de işinizle ilgili birikmiş pek çok sorunu çözmeniz mümkün olabilir. Sosyal cevrenizde size sürekli bir görüşme talebinde bulunabilirler.
 

KOVA
 
İç dünyanızla iletişiminizin ciddi olarak artabileceği bir donem. İçsel yolculuklara çıkabilir ve kişisel hzlarınızı farkedebilrisiniz. Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin. Bugün karşılaşacağınız bazı olaylar duygularınızı harekete geçirebilir.
 

BALIK

Gezegenlerin duruşu kendinizi acıga çıkarmak ve bireysel yeteneklerini konusunda daha dengeli hareket etmek için oldukça önemli. Ortaya çıkan enerji ile bir cok soruna cozum bulabilirsiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz, doğru tercihi işaretlemeniz, aşkta aradığınız güveni bulabilmeniz bu enerji sayesinde kolaylaşabilir.