MedyaFaresi MedyaFaresi

10 Temmuz Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 10 Temmuz Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 09 Temmuz 2013 21:54 - Güncelleme: 16 Mart 2016 21:38
KOÇ

Duygusal olarak yaşadığınız karmaşaların üstesinden gelmeye başlamanız hayatınızda bir çok şeyin farklı olmasınız sağlayacaktır. İçinizdeki değişimi farketmek için gereken ayrıntıları görebileceğiniz bir gündesiniz ve bu durum kişisel anlamda ciddi bir karar döngüsünü ortaya çıkartabilir. Maddi acıdan kontrollü olmaya çalışmalısınız.

BOĞA

Aşk yaşantınızda sık sık sorunlar yaşadığınız bir döneme girdiniz. Son günlerde duygularınızı ve davranışlarınızı kontrol edemiyorsunuz. Çabuk kırılıyor ve sevdiklerinizi rahatlıkla kırabiliyorsunuz. Hem iş yaşamınızda hem duygusal yaşamınızda bu hafta yaşadıklarınız alınganlığınızın bir sonucu.

İKİZLER
İştahınız bu aralar çok açık ve bu durum sizin istemediğiniz halde kilo almanıza neden olabilir. Kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Alacağınız güzel bir haberle birlikte hiç planda olmayan bir yolculuğa çıkmanız an meselesi. Hazırlıklı olun!

YENGEÇ

Çok inanarak kararlar veriyor, ardından acaba doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bunun nedeni duygularınızın sizi fazla etkilemesinden kaynaklanıyor. Olaylara genelde analitik bakabiliyor olmanıza rağmen bugünlerde biraz dengesizleşmeye başlamış olabilirsiniz.

ASLAN

Sevdiğiniz kişi sizin bazı köktenci planlarınızı paylaşmaya hazır değil. Tutku halinde yaşadığınız niyetiniz ile sevgiliniz arasında seçim yapmaya doğru gidiyorsunuz. Bunu onunla hemen konuşacak, ama biraz geç kaldığınızı göreceksiniz. İnatçı bir tarafınız var. Bu, işle inatlaştığınızda yararlı oluyor, ama insanlarla inatlaşmanız ilişkinin de, işin de önünü tıkıyor.

BAŞAK

Hisleriniz sizi aşka götürüyor. Yakınınızda gözlediğiniz bazı ilişkiler, bu duyguya olan saygınızı azaltmamalı. İşinizi hemen, hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İşe bağlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor. Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir.

TERAZİ

Tutarlı davranışlarınız size duyulan güvenin artmasında yardımcı oluyor. Arkadaşlarınızın size ihtiyacı olduğunda her zaman yanlarında olmanız sizinde zor zamanlarınızı kolay atlatabilmenizi sağlayacak. Duygu karmaşanız birazda günlük hayatın fazla gerginliğinden kaynaklanıyor. Sağlıklı düşünemiyor ve kendinizi yıpratıyorsunuz.

AKREP

Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukça zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme çabasına rağmen karşınıza çıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir görünüyor. Bu gün kendinizi fazla eleştrimekten uzak durmalısınız.

YAY

Maddi konularda kendinize yeni hedefler belirleyebileceğiniz ve yeni kazanç kaynakları sağlamaya yönelik çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Maddi konularda bazı yenilikler yapabilirsiniz, özellikle yöntemsel değişiklikler yapmaya yatkın olacaksınız. Bugün maddi konularda yeni girişimlerde bulunabileceksiniz.

OĞLAK

Bugün aşk hayatınızda duygusal öğelere yer vermek istemeyeceksiniz. Sevgilinizle bu yüzden küçük bir anlaşmazlık yaşamanız söz konusu olabilir. İş hayatınızda bugün amiriniz sizden bazı görevleri yerine getirmenizi isteyecek ve canınız buna çok sıkılacak. Bazı iş arkadaşlarınızdan bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

KOVA

İş ve sağlık koşullarınızı gözden geçirmeli ve hayatınızda nelerin daha önemli olduğunu görmeye çalışmalısınız, bu sayede geleceğinizle ilgili konuları daha içsel olarak değerlendirmeye ve analiz etmeye başlayacaksınız. Alışkanlıklarınızı ve takıntılarınızı da bu dönem içinde gözden geçirmek işinize yarayabilir.

BALIK

Artık durağanlaşmış beraberliğinizden ne bekleyebileceğinizi düşünmeniz gerekiyor. İyi baktığınız zaman ilişkinizin artık dostluğa dönüştüğünü, çoktandır sevgili olmadığınızı göreceksiniz. İş yaşamınızda mutlu bir sürpriz görünüyor. Bir takım kuruntulardan kurtulmanızı ve dostlukla ilgili değerlendirmelerinize duyduğunuz güvenin pekişmesini sağlayacak.