MedyaFaresi MedyaFaresi

10 Nisan Çarşamba burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 10 Nisan Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 09 Nisan 2013 23:49 - Güncelleme: 17 Mart 2016 13:58
KOÇ
Kariyer hayatınızda yeni durumlar ortaya çıkabilir ve bir projede yer almak isteyebilirsiniz. Bu durum iki işle ilgilenmeniz anlamına da gelebilir. Duygusal hayatızla ilgili olarak bir aksilik ortaya cıkabilir ve konuşulması gereken bir konu askıya alınabilir.
BOĞA
Duygusal hayatınızla ilgili yüzleşmelerin on planda olacağı ve cesaretinizle bazı konuların çözülmesini sağlayacagınız görünüyor. Bu arada iş hayatı ile ilgili yeni bir konu on plana çıkabilir ve karar almakta zorluk çekebilirsiniz. Aceleci olmamalısınız.
İKİZLER
Bugün gelişen olayların ardından kendinizle başbaşa kalmak isteyebilir ve ertelediğiniz şeylerin olmadık zamanda sizi sıkıntıya soktuğu gerçeği ile yüzleşebilirsiniz. Sağlık açsından da küçük bir dirençsizlik sizi korkutabilir biraz dikkat etmelisiniz ama evhama gerek yok.
YENGEÇ
Umutsuz düşünceler kaplayabilir beyninizi. Bu sürecte cevrenizdeki insanlarla ileitşim halinde olmanız güzel olsa da sürekli akıl danışma mahiyetinde yaklaşımlar içine girmeyin ki işin içinden cıkalmaz durumlar ortaya cıkmasın. Sezgilerinize güvenin ve iç dunyanızın zenginligini ortaya cıkartın.
ASLAN
Yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemeniz gerekiyor. Çok yakınlarınızdan biri sizin hayalperest olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor
BAŞAK
Duygusal olarak yaşadığınız karmaşaların üstesinden gelmeye başlamanız hayatınızda bir çok şeyin farklı olmasınız sağlayacaktır. İçinizdeki değişimi farketmek için gereken ayrıntıları görebileceğiniz bir gündesiniz ve bu durum kişisel anlamda ciddi bir karar döngüsünü ortaya çıkartabilir
TERAZİ
Hayata karşı eğlenceli ve aktif vizyonunuz duygusal hayatınızı cok etkiliyor. Zaman, zaman heyecanı özlediğinizi fark ediyorsunuz. Önümüzdeki günler sessiz sorgulamalara açık görünüyor. Geçmişteki hırçın ilişkilerden sonra huzurlu bir ilişkinin sizi daha olumlu etkileyebileceğini göz önüne almalısınız.
AKREP
Harcamalarınız konusunda aşırıya kaçtınız hatta para harcamayı bir zevk haline getirdiniz. Bu gidişle maddi bir sıkıntıya girebilirsiniz. Yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz fakat bu sizin için faydalı bir yolculuk olacaktır
YAY
Genel anlamdaki boşluğunuzu aşk hayatınızdaki yalnızlığınız yaratıyor. Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor. Zor günlerden geçici olarak kurtulurken yeni gerginliklerin hazırlığını yapıyorsunuz. İstikrar için çabalarınız yeterli olmuyor. Koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor.
OĞLAK
İş hayatınızda kendinize olan güveninizi kaybetmiş olabilirsiniz ancak bu durumu çabuk toplamak zorundasınız. Yakın zamanda var olan bir sorunu çözmek size kendinizi çok iyi hissettirecek. Birikiminizi bir yatırımla değerlendirmek mantıklı bir karar olacaktır.
KOVA
Bu ara biraz miskinlik yapıp kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Bugün bunun için çok uygun anlar bulabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla yapacağınız alışveriş ya da sinema size çok iyi gelecek. Kilolarınız almış başını gidiyor; beslenmenize dikkat!
BALIK
Aşk yaşamınızda birtakım komplekslerden arınmanızda yarar var. Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor. Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz.