MedyaFaresi MedyaFaresi

10 Mayıs Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 10 Mayıs Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 09 Mayıs 2013 21:40 - Güncelleme: 20 Şubat 2016 05:22
KOÇ

Sorumluluk alabilen bir yapınız olması üzerinizde baskıyı arttırıyor çoğu zaman ve kendinizi tanımlamakta güçlük çekiyorsunuz gibi. Aile çevrenizin olaylara fazla duygusal yaklaşması cesaretinizi kırıyor olabilir ama değişim sizi daha güçlü bir geleceğee hazırlayabilir. Bu konuda kendinizi motive edin.

BOĞA

Duygusal hayatınızda bir süredir devam eden bir dönem kapanabilir Ya da geleceği hakkında sorgulamalar içine girebilirsiniz. Olaylara eleştirel yaklaşmanız abartmadığınız taktirde oldukça yararlı olacakmış gibi görünüyor. iş hayatı ile ilgili yakın çevrenizdeki bir insanla yapacağınız konuşmalara sizi oldukça keyiflendirecek ve hedeflerinize yakın olduğunuzu göreceksiniz

İKİZLER

Gözünüzü karartmadan önce birkaç kez daha düşünmenizde yarar var. Böyle bir ilişkinin ne getirip ne götüreceğini çok iyi saptamanız gerekiyor. Büyük üzüntülere yol açabilir gibi görünüyor. Paralarınızı doğru yerlere kanalize ettiğiniz söylenebilir. Ama bugünlerde birikimlerinizin yüzünüzü güldürme şansı pek yok. Ek gelir arayışlarınıza devam etmelisiniz

YENGEÇ

Bu günlerde kendinizi acığa çıkarmak ve bireysel yeteneklerini konusunda daha dengeli hareket etmek için oldukça önemli. Ortaya çıkan enerji ile bir çok soruna çözüm bulabilirsiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeniz, doğru tercihi işaretlemeniz, aşkta aradığınız güveni bulabilmeniz bu enerji sayesinde kolaylaşabilir.

ASLAN

En kısa zamanda ilişkinizi bir dengeye oturtmanız gerekiyor. Aşk ilişkilerinde fedakarlığın dozunu kaçırıyorsunuz. Bu da sizin cazibenizi azaltıyor. Bu ilişkinin size ne verip ne kazandırdığını hiç sorgulamıyorsunuz. Kişisel harcamalarınız dışında çok fazla harcamanız var. Bunların önemli birinden yakında kurtulacaksınız.

BAŞAK

Size cok yakın bir insan günlük işlerini bitirmek için sizden yardım isteyecek olması biraz canınızı sıkabilir ama onu kıramayacagınız için ona yardım edeceksiniz. İş konusunda ise beklentileriniz dahilinde hareket etmeli ve istediklerinizi elde etmek için gerekirse bazı insanlarla anlaşmalar yapmalısınız.

TERAZİ

Dünden bugüne sarkmış sorunlar sizi herkes kadar etkilemiyor. Aileden birinin, bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. İş hayatınızda gelişen bazı olaylara bugün tepkisiz kalmak isteyebilirsiniz. Günlük işlerinizin yanı sıra bazı ek işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Patronunuzdan yardım istemelisiniz.

AKREP

Çok hissi davranıp ele aldığınız ve aynı duygu yoğunluğu içinde sonuçlar çıkardığınız konuyla ilgili, artık objektif bir sonuca varmanız zor görünüyor. İş yerinizdeki tavırlarınız yüzünden bugün işleriniz aksayabilir, iş arkadaşlarınızdan beklediğiniz yardımı alamayabilirsiniz. Genel olarak zor bir iş günü geçireceksiniz.

YAY

Gireceğiniz ortamda bir kişi ile diyalog kurmaktan kaçınmanız gerekecek. Keyfiniz kaçabilir dikkatli olun. Bu donem alıngan olmanızın yansıması bütün zamanınızı etkiliyor. Sizi tanıyan insanlarla vakit geçirmeye calışın. Maddi acıdan aile çevrenizden alacağınız bir destek herşeyin iyiye gitmesini sağlayabilir.

OĞLAK

Duygusal acıdan kendinizi kontrol etmeye başlamanızla birlikte hayatınızda bazı şeylerin iyi gitmeye başladığını görmeye başladınız. Bu öncelikle iş hayatınıza odaklanamamanıza neden olabilir. Aslında temel olarak geçmişte alamadığınız bazı kararlardan dolayı İşinize verdiğiniz emeğin karşısını alamamanız ve maddi yetersizlikler görünüyor.

KOVA

Kendinizi sıkıntılı hissedeceğiniz bir gündesiniz. Önümüzdeki günlerde yapmanız gereken işler ya da gireceğiniz bazı ortamlar sizi sıkıntıya sokuyor. Kafanızda bazı planlar var ve bu planları gerçekleştirmek için uygun zamanı bekliyorsunuz. Gerçekçi olduğunu kadar güçlüde olmaya çalışmalısınız.

BALIK

Hafta sonunda gerçekleşecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlık yaşayacaksınız. Yeterince güvenli bir ilişki yaşamadığınızı biliyorsunuz. Ama ondan bu kadar hızla uzaklaşacağınız hiç aklınıza gelmezdi. Aşk bu günlerde sizden bazı yeni hamleler isteyebilir.