MedyaFaresi MedyaFaresi

10 Kasım Cumartesi günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 10 Kasım Cumartesi günü burç yorumları.

Eklenme: 10 Kasım 2012 00:29 - Güncelleme: 19 Şubat 2016 18:50
KOÇ

Sevgilinizin sorumsuzlukları ve tedbirsizliklerinden çok sıkıldınız ve bu konuda çıkış yolu bulamıyorsunuz. Her yolu denediniz fakat sevgiliniz bazı huylarından vazgeçemiyor.Son kararı yine siz vermelisiniz. İşyerinizde rutin ve günlük işlerinizi bitirdikten sonra kendinize vakit ayırabileceksiniz ve bazı konular üzerinde daha rahat düşünme olanağı bulacaksınız.

BOĞA

Kendinizi yeni ve ilginç konularla yönlendirebileceğiniz bir gün. İnançlarınıza sıkı sıkıya bağlı olabilir, ilgi duyduğunuz konuların üstüne ısrarla gidebilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha neşeli ve hayat dolu hissedebilir, sosyal ilişkilere yönelerek kendinizi rahatça ortaya koyabilirsiniz.

İKİZLER

Aşk hayatınızda büyük yenilikler yok. Ama sevgilinizin kafasından sizin farkında olmadığınız düşünceler geçiyor. Bu arada sizinle ilgilenen başka birisinin varlığını fark edeceksiniz. Bir arkadaşınız hakkında son derece yanlış bir yargıya varmışsınız. Bu yargıya varmanızı sağlayan kişileri önce iyi tanıyın

YENGEÇ

İş yaşamına ilişkin bazı aksiliklerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda küçük bazı sorunlar ve gerginlikler ortaya çıkabilir ve tartışmalara sebebiyet verecektir. Çevrenizde olumsuz bir ortam olacaktır ve sizde bundan etkileneceksiniz. Özellikle sizin dışınızda kalan nedenler yüzünden çeşitli sıkıntılar yaşama ihtimaliniz olacaktır.

ASLAN

İlişkiniz bir süredir gözaltında, sorgusu sürüyor. Neler çıkartıyorsunuz, neler. Meğer ne kadar körmüş, ne kadar tahammül göstermişiniz. Ama yanlış bir karar vereceksiniz. Her şey olacağına varır deyin, bu iyi bir avuntudur. İş yaşamınızın toparlanmaya, ama hemen arkasından da sizin biraz dağılmaya gereksiniminiz var.

BAŞAK

Son dönemlerde bazı tavırlarınız değişmeye başladı. Bunun temeli hayatınızda bazı şeylerin sizi engellediğinizi düşünmenizden kaynaklanıyor. Bu durumdan uzaklaşmalısınız. Bugun çevrenizdeki insanlarla hoşunuza gidecek saatler geçireceksiniz. Kendinizi canlı,etkin ve zinde hissedeceksiniz. Olaylara istediğiniz gibi konsantre olabiliyorsunuz ve çalışma temponuz çok iyi.

TERAZİ

Kendiyle barışık ve işi ilişkilerinde samimi olmanız bir çok ekonomik başarıya imza atmanızı sağlayacak. Ama bu şansınızı kendiliğinden bırakmamak için planlı ve sistematik çalışmayı temel prensip haline getirmelisiniz. Bu şekilde hem maddi hemde manevi başarı size cok yakın olabilir.

AKREP

Aşk hayatınızdaki belirsizlik yerini koruyor. Bu belirsizliğin en büyük sebebi haliyle sizin vakitsizlik sorununuz ve sosyal faaliyetlere hemen hemen hiç vakit ayıramamanız İş hayatınızda oldukça dengeli gidiyorsunuz. İlişkilerde ise insani yaklaşımlarınız var.

YAY

Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için, hem özel yaşamınızla, hem de işinizle ilgili birikmiş pek çok sorunu çözmeniz mümkün olabilir. Bu sürecte yakın arkadaşlarınıza vakit ayrımalısınız ve onlarla zaman gecirerek psıkolojik olarak rahatlayabilirsiniz.

OĞLAK

Hayalleriniz ve ilerleme noktalarınız arasında ki celişkileri görebilir ve yeni planlamalar yapabilirsiniz. Duygusal hayatınızla ilgili olarak daha cesaretli olmanın zamanı gelmiş gibi gorunuyor. Kısa zaman içerisinde duygusal acıdan yepyeni bir sürec fırsatı karşınıza cıkacak.

KOVA

Kişisel karmaşalarınız etrafınızdaki insanlarla iletişiminizi olumsuz etkiliyor. Bu durumu kontrol altına almalı ve kişisel sorunlarınızı cevrenize yansıtmamalısınız. Maddi acıdan ise bir sorunu yakın zamanda cözümleyeceksiniz. Özel hayatınızda ki insanın bazı düşüncelerini hafife almakten vazgecin. Unutmayın sizin kadar inatcı biri var karşınızda.

BALIK

Bugun daha cok kontrolunuz dışında ortaya cıkan sorunlar sizi yorabilir ve müdahale edememek canınızı sıkabilir. Duygusal hayatınızdaki insanın yaşayacagı sorunların size yansıması pek muhtemel. Manevi acıdan güclü olursanız sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Yarın ogleden sonra normallaşen bir enerji durumunuz var.