MedyaFaresi MedyaFaresi

10 Eylül Salı günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden merakla beklenen 10 Eylül Salı günü burç yorumları.

Eklenme: 09 Eylül 2013 22:25 - Güncelleme: 07 Nisan 2016 19:44
KOÇ
 duygusal açıdan nasıl davranmanız gerektiğini kestiremiyor olabilirsiniz.Daha ölçülü ve uygarca bir ilişki kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu durum ilişkilerinizde istek ve duygu yoğunluğunun azalmasına neden oluyor. Sezgilerinize ve kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. İşlere odaklanmanız gerginliğinizi azaltabilir.

 BOĞA
 bazı konularda aşırıya kaçıyor ve kendinizi kontrol etmekte güçlük çekiyorsunuz.Bazı alışkanlıklarınızdan arınmanız gerekiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Bu alışkanlıkların artık değişmez özellikler olduğunu düşünüp bunların kabullenilmesini bekler gibisiniz. İradeli yapınızın farkına varmalı ve kurallarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz.

İKİZLER
 iş ve maddi konularda tatmin olmak için biraz erken olduğunu düşünebilirsiniz. yükselme planlarınız, sizi bazen doyumsuz yapabiliyor. Fırsatçı birisiniz, fırsatları değerlendirmeyi biliyorsunuz. Bugün böyle bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Son günlerde biraz hırs yapıyorsunuz. Bu durum size zarar verebilir. Yakın dostlarınıza ve ailenize zaman ayırın

YENGEÇ
 iş ile ilgili yeterince uzmanlaştığınızı düşünüyorsunuz. Bu durum beklentilerinizi arttırıyor.Bir çekişmeniz var ve bu sizin genel iş ilişkilerinizi de etkilemeye çok elverişli bir çekişme. Dikkati olmalısınız. Günlük yaşanan problemlerle, iş hayatınızı en temel problem olarak görmemeli, sağduyunuzu ön plana çıkartmalısınız.

 ASLAN

duygusal hayattaki en önemli sorununuz genelde beklentilerinizin yüksekliği. İlişkinizin başladığı gibi gitmemesi sizi düşündürüyor. Daha mutlu olacağınızı, daha büyük coşku yaşayacağınızı düşünüyor, daha fazla ortak yanınız ortaya çıkacağını düşünüyorsunuz. Zaman her şeyi güçlendirir evet ama bazen sabırlı olmayı bilmelisiniz.

BAŞAK

 Güçlü bir dönem giriyorsunuz. Kısa zaman içerisinde hayatınızda bir çok konu sekillenmeye başlayacak. Özelikle maddi acıdan hayatınızda olumlu dönüşümler söz konusu olabilir. Duygusal acıdan geçmişinizde var olan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz.

TERAZİ
kontrollu bir karakter yapınız olmasına rağmen, Duygusal acıdan yoğun olduğunuz insandan vazgeçmeyeceğinizi düşünebilir ve bu düşünce yapısı ile hareket edebilirsiniz. Bu sizi oldukça sınırlandıran bir kavram. Sevgi bağlılığının bağımlılık olduğunu düşünmeden hareket edebilirsiniz çok daha rahat olacaksınız. Maddi acıdan ise kısa zaman içerisinde bir beklentiniz şekillenmeye başlıyor.

AKREP
 üzerinizde baskının azalmaya başlaması sizi oldukça rahatlatmaya başladı. Duygusal çıkarımlar yapmaktan vazgecçyorsunuz ve beyniniz daha verimli görünüyor. İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz. Sosyal çevre acısından daha istekli oluşunuz bazı yeni ortamları ortaya çıkartacak.

YAY
 duygusal ve kariyer hayatı ile ilgili olarak yaşadığınız bazı belirsizlikler sonrasında aile çevreniz ve yakın arkadaşlarınızın yönlendirme çabasından bunalmış olabilirsiniz. Bu süreçte kendi mantığınıza güvenmenizi çok daha sağlıklı. Bu belirsizlik sürecindeki temel nasıl mutlu olacağınızın arayışı olduğunu unutmamalısınız.

 OĞLAK
genel anlamda organizasyon ve insan iletişiminde başarılı olmanıza rağmen son günlerde karşınızdaki insanla yaptığınız konuşmalar yada beklenti içinde bulunduğunuz davranışların sonucunu alamamanız sizi fazlasıyla yoruyor olabilir bu donem yaşanan sorunların ortadan kalkıcak olması sizin beklentileriniz konusunda daha ferah olabileceğinizi gösteriyor.

KOVA

Önümüzdeki günler içinde sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Duygusal hayatınızla ilgili beklentilerin ötesinde güzel gelişmeler söz konusu olabilir ve çok pozitif bir sürece girebilirsiniz. İş hayatınzda ise önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir.

BALIK

 isteksiz göründüğünüz bir çalışma süreci içine girebilirsiniz. Bu konu üzerinde kendinizi ikna etmeye çalışmalısınız ki ancak bu şekilde Verimli olabilir. Etki altında kalmadan tek başınıza değerlendirmeniz, sizi istekli yapabilir. Özel hayatınızda ise yoğun olduğunuz kişinin umursamazlığını büyütmemeye çalışın çünki karşınızdaki kişi bu donem kişisel bir şavaşın içinde olabilir ve bu süreçte ona destek olmaya çalışın.