MedyaFaresi MedyaFaresi

10 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 12'den vuran burç yorumları...

Eklenme: 09 Eylül 2012 21:17 - Güncelleme: 02 Mart 2016 20:24

KOÇ

Son günlerde neden duyarsız biri gibi davrandığınız anlaşılamıyor. Davetkar bakışlar içinizde bir hoşluk yaratsa da, görmezden geliyorsunuz. Gönül işlerine tövbe etmiş gibisiniz. Aşk hayatınızda büyük bir yanılsama içersindesiniz. Sizi hala geçmişe bağlayan bir şey yok.

BOĞA

Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az zaman kaldı. Bunun farkında olduğunuz için yaratıcılığınız ve enerjiniz de had safhada. Bugün yakın bir arkadaşınızla hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Duygusal hayatınızla ilgili olarak ortada varolan bir boşlugu doldurmak için sabırsız davranmamalısınız.

 

İKİZLER

 

Enerjiniz sınır tanımıyor, işinizi bugünlerde her şeyin üstünde tutuyorsunuz. İşlerin çokluğundan yakınmıyorsunuz. Manevi acıdan ise biraz yorulmuş gorunuyorusunuz ve bu durum kişisel acıdan sizi oldukca olumsuz etkileyebilir.Soğuklar iyice gelmeden yapacağınız kısa bir izin size iyi gelecektir.

 

YENGEÇ

 

Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. Gideceğiniz yerde karar vermekte zorlandığınız bu konu açılabilir.

 

ASLAN

 

Yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemeniz gerekiyor. Çok yakınlarınızdan biri sizin hayalperest olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor

 

BAŞAK

 

Çok önemsendiğiniz biri tarafından vefasızlıkla suçlanabilirsiniz. Bugün, onu aramanız için uygun bir gün olabilir. Yakınınızdaki bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzülebilirsiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz var. Sıkıntılarınızı yenmeyi biliyorsunuz.

 

TERAZİ

 

Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni, yeni tanışmalar söz konusu. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz.

 

AKREP

 

Geçmişten çıkarttığınız önemli dersler aceleci davranmanızı engellemeli. Bu defa yanılgıları kaldıramayacağınızı biliyorsunuz. Temkinli davranmanın aşkta bir işe yaramadığını da bilgi hanenize katabilirsiniz. Maddi konularda ise olumlu gelişmeler soz konusu.

 

YAY

 

Yakın bir zaman içinde özel görüşmeleriniz var. Bunun ne tür bir görüşme olacağı belli olmasa da, sevinçlerinizin olacağı kesin görünüyor. Aldığınız bir tavsiyeyi iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. Düzgün dostlar içindesiniz.

 

OGLAK

 

Beraberliğinizdeki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesindeki doğallığı kabullenebiliyorsunuz İş konusunda bir insanın size teklif edecegti bir projede temkinli olmaya dikkat etmelisiniz.

KOVA

 

Daha sakin bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz. Gelecek günler içinde bir, iki küçük probleminiz olabilir. Sonradan caydığınız bir şey, önümüzdeki günler içinde bir kıymet olarak karşınıza çıkacak.

 

BALIK

 

Maddi konuların bu bugün ön planda olacak. Çok kazanma ama çabuk tüketebilme eğiliminde olabilirsiniz. Parasal konularda arzu ettiğiniz gelişmeleri yakalayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Duygusal ilişkilerinizde sizin yaptığınız ya da size yapılan bazı hatalar bugün çözümlenebilir. Bugün iletişim, özellikle yakın ilişkilerinizde önemli yer tutuyor.