MedyaFaresi MedyaFaresi

1 Şubat Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 1 Şubat Cuma gğnğ burç yorumları.

Eklenme: 31 Ocak 2013 21:25 - Güncelleme: 16 Ekim 2015 20:44
  KOÇ

Beraberliğinizde sorunların olması bu dönemde normal. Asıl önemli olan bu sorunlarla mantıklı bir şekilde başa çıkmanız gerektiğidir. Birkaç hafta içerisinde duygusal anlamda yıpranabilirsiniz gergin bir süreçte olduğunuzu kabul etmeli ve olabildiğince asgari zararla dönemi atlatmanız sizin ve ilişkiniz açısından yararlı olacaktır

BOĞA

Romantik ve duygusal yönünüz bugün sevdiğiniz insanı memnun edecek. Her anlamda kendinizi ifade edebilecek ve bu durum hem sizi hemde çevrenizdeki insanları mutlu edecek. Sadece iş hayatında bir konuda ilerleyemediğinizi düşünebilir ve bu konunun yaratabileceği gerginlikle gelgitler yaşayabilrisiniz.

İKİZLER

Duygusal hayatınızda ki kişi ile yapacağınız konuşmalar sonrasında bir konuda görüş ayrılığı yaşadığınız netleşebilir ve bu konuda biraz sabırlı olarak bireysel hareket etmenin mantıklı olduğunu algılamalısınız. Maddi acıdan ise bir arkadaşınızın desteğe ihtiyacı olabilir.

YENGEÇ

Kendi içinizde yaşadığınız karmaşa sizi olukça rahatsız ediyor olabilir. Bu karmaşanın nedeni beklentileriniz karşınızdaki insanın davranışlarıyla olan çelişkider kaynaklanmakta. Duygusal hayatınızda ki çelişkiyi eğer aşabilirseniz sorunların buyuk çoğunluğunu çözmüş olacaksınız. Kafanız rahat olduğu sürece bir sürü problemi aşabileceğinizi farkedeceksiniz.

ASLAN

Bu ara fazla takıntılı olabilirisiniz. Kafayı taktığınız bazı konuları irdelemekten vazgeçin. Yaşadığınız anın keyfini çıkarın. Bu baskı ve kendi kendinizi kısıtlama hali tarzınıza hiç uygun değil. Biraz olayları akışına bırakın ve gelişecek olaylara karsı özgür bir davranış sergilemeye çalışın.

BAŞAK

Enerjiniz ve sempatikliğiniz sevdiğiniz kişiyi oldukça etkileyecek. Güzel başlangıçlar yapabilir ya da sorunlu giden ilişkinizi bir anda canlandırabilirsiniz. Maddi konularda ise ani ve zamansız kararlar vermemeniz gerekiyor. Çalışmalarınıza odaklanmaya çalışın.

TERAZİ

Kendinizi bir çok günde test edebilirsiniz. Duygusal açıdan ise özlem duygunuz ön planda olabilir ve sevdiğiniz insanla iletişim halinde olmak isteyebilirsiniz. Hane çevrenizle ilgili harcamalar yapmak biraz canınızı sıksa da sorunlar asabilecek durumda görünüyorsunuz.

AKREP

Çevrenizde sizi olumsuz etkileyen yada enerjisi ile yorgunluk nedeni olan kişilerle ilgili olarak bazı yeni kararlar alarak kendinize koruma kalkanı oluşturacaksınız. Bu durumda bazı insanlar davranışlarınızın değişimine karşı tepki verebilirler.

YAY

Kalbinizi kırılmış çok yıpranmış hatta vazgeçmiş bile olabilirsiniz. Ancak şanslı bir dönemdesiniz ve şansınızı denemeniz gerekiyor. İş hayatınızda da biraz sıkıntılı bir dönem geçirdiniz ancak düzeliyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli.

OĞLAK

İkili ilişkilerdeki aceleci ve canı çıkık tavrınız yeni tanışmalarda kendinizi tam olarak gösterememenize neden olabilir. Duygusal hayatınızda ise şanslı bir dönemdesiniz ve bugün karşınızdaki kişi ile yaşayacağınız küçük sorunlar bir birinize olan tutkunuzun artmasını sağlayacak.

KOVA

Sorunları sizinle açık, açık paylaştığı için ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz, ama hissettiği güvensizlikler pek çabuk geçeceğe benzemiyor. Rutin işlerinize eklenen bir iş, bugünlerde sizi biraz telaşlandıracak, ama altından kalkmayı becereceksiniz. Başarılarınızı kanıtlamanız için gereken fırsatlar, tarafınızdan yaratılmayı bekliyorlar.

BALIK

İkili ilişkilerde son zamanlarda zorlanmalar olmaya başlamış olabilir ve karşı cinse nasıl yaklaşacağınız konusunda sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu dönem duygusal acıdan sakın geçecek bu süreç hayatınızda belli konuların rayına oturması için iyi bir fırsat olarak görünecek.