MedyaFaresi MedyaFaresi

1 Mayıs Çarşamba günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 1 Mayıs Çarşamba günü burç yorumları.

Eklenme: 30 Nisan 2013 23:02 - Güncelleme: 19 Aralık 2015 18:06
KOÇ

Bu dönem istek ve arzularınız konusunda çok özgür davranıyor ve hareketlerinizde sınırsız davranıyorsunuz. Bu dönemin tadını çıkarmalısınız ama bazı toplumsal kuralları boşa saymamalısınız. Maddi acıdan da biraz fazla açılmış olduğunuzu farkedebilrisiniz.

BOĞA

Duygusal durumunuz genel anlamda dengeli olacaktır ve sevdiğiniz kişiyle paylaşımlarınızdan zevk alacaksınız. Güzel ortamlarda bulunabilir ve sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda sorumluluk taşımaya başlayacaksınız. Paraya dayalı bir konuda yüksek sorumluluk isteyen bir konuma gelmeniz muhtemel.

İKİZLER

Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bugün, yakın çevrenizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla birlikte iken geçmişin sorunlarını deşmek yerine daha güzel şeylerden bahsederek iyi bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizden bu aralar uzakta kalmak sizi mutsuz etmiş durumda.

YENGEÇ

Planlamalar yapmak için oldukça uygun bir gündesiniz. Ay, girişimci yönünüzü güçlendirirken, birçok işinizi yoluna koymanız mümkün. Zihinsel bakımdan uyanık oluşunuz, yenilikler yapmak için gerekli zemini hazırlamanıza yardımcı oluyor.

ASLAN

İkili ilişkilerdeki aceleci ve canı çıkık tavrınız yeni tanışmalarda kendinizi tam olarak gösterememenize neden olabilir. Duygusal hayatınızda ise şanslı bir dönemdesiniz ve bugün karşınızdaki kişi ile yaşayacağınız küçük sorunlar bir birinize olan tutkunuzun artmasını sağlayacak.

BAŞAK
Karmaşık bazı ilişkilerden kendinizi kurtardınız. Artık daha odaklı ve gelişimci calışmalar yapabilecek çalışmalar içine girebilirsiniz. Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz . Bu durumu dengelemek adına insanları değerlendirip ona göre hareket etmek daha mantıklı

TERAZİ

Bu günlerde enerjinizin üst seviye olması yerinizde duramamanıza sürekli aktivitelere katılma isteğine dönüşebilir. Duygusal hayatınızda ise bir süredir etkisinde olduğunuz geçmişteki insanı çok düşünemeyecek ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Maddi olarak ise bir konu sizi yoracak.

AKREP

Ne istediğinizi biliyor olmanız elde etmenize de kolaylık sağlayacak. Maddi açıdan rahatlayacağınız birkaç gün de istediklerinizi yapabilmeniz için iyi bir fırsat olacak. İş hayatınızla ilgili olarak ise kendinizi yenileme sürecine entegre etmekte sorun yaşayabilir ve çevrenizdeki insanlardan bu süreçte yardım isteyebilirsiniz.

YAY

Aşk hayatınızda bugün değişik sürprizlerle karşılaşmanız mümkün olabilir. Sevgiliniz sizi gerçekten çok seviyor ve siz bunun farkındasınız. Bugün onun farklı bir tepkisiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. İş yaşamınızda bugünlerde çok yoğun günler geçiriyorsunuz ve işlerinizi bitirmek için çalışmalarınıza sıkı bir şekilde devam ediyorsunuz.

OĞLAK

Tarafların kendiyle de hesaplaşma becerilerini geliştirmeleri gerekiyor. Kısa bir tatil kaçamağı sinirlere iyi gelebilir. Aşk hayatının tartışmaları, inatlaşmaları ilişkinizi yıpratıyor Görüştüğünüz bazı iş ilişkilerinizin üzerlerinde beklediğiniz etkiyi fazlasıyla göstermiş görünüyorsunuz.

KOVA

Aşka bakışınızı biraz farklılaşabilir, kendinizi baskılamaktan kurtulabilirsiniz. Özel hayatınızda gelişecek olumlu gelişmelerle ilgili önemli sorun karşılıklı kolay yargılamalar, tehlike arz ediyor. karşınızdaki insanlar Sorunları sizinle açık, açık paylaştığı için ciddi bir sorun yaşamıyorsunuz,

BALIK

Yaşadığınız hassas süreçte duygusal hayatınızdaki insanın size destek olmasını sizinle ilgilenmesini hatta yaptığınız planlarla ilgili ortak hareket etmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu durum kendi açınızdan önemli görünse de karşınızdaki insanın bu konularla ilgili hiç bir düşüncesi olmayabilir. Hassaslığınız gecene kadar konuyla ilgili konuşmamalısınız.