MedyaFaresi MedyaFaresi

1 Mart Cuma günü burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinden 1 Mart Cuma günü burç yorumları.

Eklenme: 28 Şubat 2013 23:29 - Güncelleme: 07 Aralık 2015 13:30
KOÇ

Duygusal olarak yaşadığınız karmaşaların üstesinden gelmeye başlamanız hayatınızda bir çok şeyin farklı olmasınız sağlayacaktır. İçinizdeki değişimi farketmek için gereken ayrıntıları görebileceğiniz bir gündesiniz ve bu durum kişisel anlamda ciddi bir karar döngüsünü ortaya çıkartabilir

BOĞA

Almanız gereken kararlar dahilinde önünüzü görmeye gayret gösterirseniz sağlıklı adımlar atabilirsiniz. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz ve sağlam adımlarınız gözleri sizin üzerinizde topluyor. İş yerinde ikili ilişkilerinizde diyaloglarınızı dikkatli kurmalısınız.

İKİZLERSosyal çevrenizden destek bekliyorsunuz. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir. Duygusal hayatınızda ise sürecin pozitif gitmesi için daha fazla konuşma yapmanız gerekiyor.

YENGEÇ

İş hayatına karşı yaşadığınız küçük promlemleri aşmak adına atacağınız adımlar kişisel acıdan hayatınızda önemli bir planlama sürecini ortaya çıkartıyor. Özel hayatınızda ise karşınızdaki insanlar iletişim sorunları yaşasanız da paylaşım içinde olmak isteyecek ve pozitif zaman geçirmek isteyeceksıniz.

ASLAN

Duygusal hayatı algılama biçiminiz ve yapınız sizi farklı bir sürecin başlangıcına götürebilir. bu sürec duygusal hayatta daha net beklentiler ve karşınızdaki insanla geleceğe yönelik hedefleri yakınlaştırıyor.

BAŞAK

Dikkatli bir şekilde hareket etmeli ve hayatınızda ki bu hassas süreci olumlu bir şekilde atlatmaya cabalamalısınız Aşk hayatınızda yeni bir döneme biraz isteksizce giriyorsunuz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha dengeli davranmanız gerekiyor.

TERAZİ

Özel hayatınızda gelişen olaylar karşısında içsel bir boşluk içinde olacaksınız.Duygularınız değişken bir yapıda olacaktır ve kararlar vermekte zorlanacaksınız. Bir konuda kararsız kalabilirsiniz ve yapmanız gerekenleri erteleme eğilimine girebilirsiniz.

AKREP

İş hayatınızda disiplinli tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Maddi konularla ilgili beklenmedik bazı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Siz yeteneğinizi kullanabileceğiniz bir konu üzerinde yogun bir görüşme yapabilir ve bu sürecin olumlu gectigini görebilirsiniz

YAY

Yıpranmış sinirlerinizle uzun zaman yeni bir denemeye hazır olamayacakmış gibi görünüyorsunuz. Aşksız ama dingin bir yaşam, sizi bugünlerde sanki cezp ediyor gibi. Bir konuda aldığınız uyarılar sizi doğru yönlendirebilir. Sakin kalmaya devam etmelisiniz.

OĞLAK

Duygusal açıdan oldukça öfkelisiniz. Duygularınızı kontrol altına almadan bu üzüntüyü azaltamayacaksınız. İlişkinizde günbegün bir şeylerin eksildiğini düşünüyorsunuz. İlişkinizi izleyen hayran gözleri göremiyorsunuz. Zihninizdeki karışıklık, yüreğinizdeki rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir.

KOVA

Aşk yaşantınızda sorunlarınız bugün de devam edecek. Sevgilinizle konuşmak istediğiniz şeyleri konuşamamanın sıkıntısını yaşayacaksınız. Sürüncemede giden ilişkinizin devamı konusunda endişeleriniz olacak. Duygusal hayat dışında yakınlarınızla kurduğunuz sıcak ilişki sayesinde anlayışlı ve olumlu bir ruh hali içerisindesiniz.

BALIK

İş hayatınızda ise bugün sakarlığınız ön plana çıkacak ve bir çok işlerinizi zamanında bitiremeyeceksiniz. Mesaiye kalmak zorunda kalabilirsiniz bugün. Ailenizle bir görüşme yapmak durumunda kalacaksınız. İletişim ile ilgili sorunlar başınızı ağrıtabilir.