1 Eylül Cumartesi burç yorumları!

Melekler Kahvesi uzman ekibi günlük burç yorumlarını sizler için hazırladı.

Eklenme: 31 Ağustos 2012 23:35 - Güncelleme: 06 Nisan 2016 05:34

1 Eylül Cumartesi Günlük Burç Yorumları

KOÇ


İş hayatınızda yerine oturmadığını düşündüğünüz problemlerin sıkıntısını çekiyor olmanızı olabildiğince partnerinize yansıtmamaya çalışıyorsunuz Aşk konusunda kararsızlığınızı sabırsızlığınızla yan yana getirmemeye gayret gösterirseniz daha rahat sonuca ulaşacaksınız.maddi ve manevi meselelerinizi partnerinizle ortak halletmeye çalışmalısınız.

BOĞA

Bugün de yoğun bir iletişim içinde olabilrisiniz.Sosyal olaylar ve grup çalışmaları günlük düzeninizi aniden değiştirebilir. Bu konunun hayatınızı bunalttığınızı düşünmeden organizasyon gücnüzun geliştiğini düşünerek gelecek adına planlamalar yapmalısınız. Kısa zaman içerisinde önemli fırsatlar sizi bekliyor.


İKİZLER

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı zorunlu harcamların cıkması bazı problenler dogursada kısa vadede bu sorunlara cozum bulabilirsiniz. uygusal hayatınızda ise kendi içinizdeki yalnızlıgın sizi sürekli bazı yeni düşüncelere itmesi durusunuzu iyice karmaşıklaştırabilir. sakin ve ne istedigini bilen bir tavra ihtiyacınız var karar verme ortamları içinde bulunabilrisiniz.


YENGEÇ

Özel hayatınızla ilgili hem yeni bir heyacan isteginiz var hemde hata yapmak istemiyorsunuz. Sakin olmalı ve süreci zaman bırakmalısınız.iş ve kariyer acısından gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Küçük adımlarla projelere başlayabilr ve yaşamınızı doldurabilirsiniz.

ASLAN

Kısa zaman içerisinde hayatınızda önemli bazı değişiklikler olmuş olabilir. Bazı insanlara karşı net tutumlar sergilemye başlamanız ilişkilere olan dengenizi yansıtıyor. Duygusal acıdan yaşadıgınız büyük bir boşluk dongusu Sürpriz bir şekilde ortadan kalkacak ve kendinizi oldukca iyi hissedeceksiniz.

BAŞAK

Deger verdiginiz insanlarla vakit gecirecek paylaşımlarınız sonrasında kafanızda varolan soru işaretlerini atabileceginiz durumlar ortaya cıkacak. Maddi acıdan harcamalarınızda artış olsada yapacagınız harcamaların sizi fazla zorlamayacagı bir dönemdesiniz. Duygusal açıdan ise yaşanacak bir gelişme bütün karmaşlaraınızı ortadan kaldırabilir.

TERAZİ

Duygusal acıdan ise hayatınızdaki insanla iletişim sorunu olabilir. Bazı konularda daha acık ve net olmaya özen göstermeniz gerekiyor. Özel hayatınızla ilgili merak ettiginiz bir insandan haber alacaksınız ama heycanınızın kayboldugunu düşünebilirsiniz. Bu donem cok fazla karışıklık yaratmamaya calışın.

AKREP

Onunla hayatınıda ki sorunlar hakkında konusarak onun rahatlamasını saglayabilir ve size olan güvenini tazeleyebilrisiniz. bu donem sadece duygusal olmanız cok mantıklı değil. Kısa vadeli sorunların cozumune odaklanmanız gerekiyor iş hayatı ve maddi hayatla ilgili olarak. Akraba cevrenizin isteklerine karşı daha duyarlı olmalısınız.

YAY

Bugun etkili olan enerjilerden biri de saglıgınız ve psıkolojin durumunuz hakkındaki düşünceleriniz. Bu konuda kendinizle yuzleşmeli ve sizi olumsuz etkileyen olaylara karşı tavrınızı değiştirimelisiniz. Özel hayatta ki pozitiflikler gunun en etkili ve olumlu enerjisi.

OGLAK

Kaygı ve korkularınızdan uzaklaşmalı, hangi konuların ve olayların sizi bu kadar etkiledigini algılamaya calışmalısınız. kendiniz tanımak ve beklentilerinizi tekrar gozden gecirmek icin cok uygun bir gündesiniz. bugun ailevi bir sorunun etkisi sizi yorucu bir zaman dilimine itebilir.

KOVA

Bu donemde yaşayabileceginiz en buyuk sorun sabırlı olamamak ve problemlerin yada sonucların cabuk sonuclanmasını beklemektir. bu durum sizi kontrolsuz ve oldukca karmaşık bir duruma sokabilir.bugun duygusal hayatınızla ilgili olarak süpriz bi başlangıc yada beklemediginiz bir insanla yakınlaşma durumunuz ortaya cıkabilir.

BALIK

Partnerinizle ufak gerginlikler yaşamanız normal karşılanması gereken bir durum zira her ilişkide bunlar olabilir. ancak siz içinde bulundugunuz duygusal dönemi ve hislerinizin yogunlugunu partnerinize yeterince açıklamadıgınız için kırılabiliyorsunuz. Vermeniz gereken ciddi kararlar olabilir ancak olayları enine boyuna düşünüp net emin olmadan karar vermeyin.