MedyaFaresi MedyaFaresi

1 Ekim Pazartesi burç yorumları

Melekler Kahvesi ekibi sizler için burçları yorumluyor..

Eklenme: 01 Ekim 2012 00:12 - Güncelleme: 27 Mart 2016 10:10

KOÇ

Kişilik olarak insanları oldukca iyi analiz edebilen bir yapınız var. bu durum bir cok konuda güçlenmenizi saglıyor. İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor. Yakında, geliştirmeyi düşüneceğiniz ilişkiler içine girebilirsiniz. Sosya cevre acısından daha istekli oluşunuz bazı yeni ortalmları ortaya cıkartacak.

BOĞA
Duygusal hayatınızda fazla pasif bir duruş sergiliyorsunuz. İlişkiniz adına korkularınız var. Konuşulması gereken konular üzerine gelişmeler olabilir. Bu önemli şeyleri duymaya yanaşmayacaksınız. Bu durum cok saglıklı gorunmesede bir süre daha boyle davranabilrisiniz.


İKİZLER

Fazla duygusal davranarak sevdiğiniz insani yoruyorsunuz. Onun daha pratik bir insan olduğunu, olaylara sizden farklı bir tutumla yaklaştığını anlamalısınız. Onunla ilişkinizde biraz daha esnek düşünmeye çalışın. Bu şekilde daha uyumlu ve huzurlu bir sürece girebilirsiniz.


YENGEÇ

Duygularınızı anlatmakta zorlanacaksınız ve anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz. Yaşadıgınız iletişim sorunları sonrasında kendinizi oldukca yalnız hissedebilrisiniz. İş hayatında ise yeteri kadar gayret sarfetmediğiniz için istediğiniz başarıya ulaşamadınız ancak yine de bu azimsizliğinize göre iyi bir durumdasınız

ASLAN

Umutsuz düşünceler kaplayabilir beyninizi. Bu sürecte cevrenizdeki insanlarla ileitşim halinde olmanız güzel olsa da sürekli akıl danışma mahiyetinde yaklaşımlar içine girmeyin ki işin içinden cıkalmaz durumlar ortaya cıkmasın.İş hayatında bir kişinin sizinle yapacagı konuşma sonrasında önemli bir sorumluluk almak üzre odlugunu farkedebilrisiniz.

BAŞAK
Yeniden başlama fikri sizi yoruyor ise ikinci bir fırsatı kesinlikle değerlendirin. Aksi takdirde çok pişman olursunuz. Bugün içinizde sebebini bilmediğiniz bir sıkıntı ya da üzüntü hissedebilirsiniz. Bu hisler sizi gün boyunca etkileyebilir. Ailevi konularda bazı gelişmeler sizi rahatlatabilir.

TERAZİ

Duygularınız o kadar yoğun ki bazı konularda verdiginiz kararlardan dönmeniz söz konusu olabiliyor. Bu yüzden bazı konularda yakın arkadaşlarınıza danışmakta yarar varmış gibi görünüyor İş hayatında oluşabilecek sorunlara karşı daha dengeli tavırlar sergilemeniz soz konusu olabilir. Bu çevrenizden takdir görmenizi sağlayacak.

AKREP

Bugün çevrenizdeki insanlara güvenme konusunda dikkatli olun ve size verilen bilgileri iyi değerlendirin. Maddi olarak beklentilerinizle ilgili olumlu konuşmalar yapabilir ailenizden destek alabilirsiniz. İş cevresi konusunda da bazı aksaklıklar olabilir ve üstlerinizle görüş ayrılığı yaşayabilirsiniz.

YAY
Gelecekle ilgili beklentilerinizin pozitife gitmesi için kendinizle yüzleşmeniz gerekiyor. İş hayatına karşı yaşadığınız küçük pronlemleri aşmak adına atacağınız adımlar kişisel açıdan hayatınızda önemli bir planlama sürecini ortaya çıkartıyor. Özel hayatınızda ise karşınızdaki insanlar iletişim sorunları yaşasanızda paylaşım içinde olmak ısteyecek ve pozitif zaman geçirmek isteyeceksınız.

OĞLAK

Oldukca pozitif ve yardımsever olabileceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Bir çok insanla uyum içerisinde olmanız hayatınıza bakış açınız daha güclü olmanızı saglıyor. Etrafınızdaki bazı insanların çıkarları doğrultusunda hareket ettiği durumlara karşı tedbirli olmalısınız.

KOVA

Yakın bir arkadaşınızın size zaman ayırmaması sonrası kendınizi oldukca kotu hissedebilrisiniz. Sosyal cevrenizle ilgili son dönemlerde gelişen olayları cok büyütmeden hareket etmelisiniz. Maddi açıdan kafanızı rahatlatacak bazı gelişmeler olurken harcamalarınıza da dikkat etmeniz gerekiyor.

BALIK

Duygusal açıdan karmaşalar sizi oldukça yorabilir. Duygusal hayatınızla ilgili olarak bir insanla yapacağınız konuşmanın sizi ciddi anlamda etkilemesi sonucunda aldığınız bazı kararları gözden geçirmeniz söz konusu olabilir. İş hayatı ile ilgili olarak bir projede sorumluluk alma durumunuz ortaya çıkacak.