MedyaFaresi MedyaFaresi

09 Aralık Pazar günlük burç yorumları!

Melekler Kahvesi ekibinin ilgiyle okunan burç yorumları...

Eklenme: 09 Aralık 2012 00:10 - Güncelleme: 18 Şubat 2016 03:04
KOÇ
Gündelik sorunların aşk yaşamındaki olumsuzluklarını görüyor ve umutsuzluğa kapılıyorsunuz. Günlük sorunların yıpratmadığı ilişki neredeyse yok gibidir ve buna rağmen içinizdeki sorunların git gide büyümekte olması belki de geçmişteki hayal kırıklıklarının yansımasıdır. Ekonomik acıdan karşınıza bir fırsat çıkacak iyi değerlendirmelisiniz.
BOĞA
Yaşadığınız duygusal rahatlama yakın zamanda hayatınızda buyuk bir toparlanma getirebilir ve kendinize güveninizin artmasıyla birlikte uzun vadeli çalışmalar içine girebilecek çalışmalar icerisinde olacaksınız. Sevgilinizin sizle paylaşmak istediklerini özenle dinleyin.
İKİZLER
Duygusallık hayatınızda bazı gelişmeler canınızı sıkabilir. Duygusallığın dışında bu dönem, mesleki ve toplumsal hayatınız üzerinde etkili olan ve size bugüne dek yapmış olduğunuz yanlışları göstererek, bundan sonrası adına nasıl hareket etmeniz gerektiğini öğreten bir döngü başlamış durumda.
YENGEÇ
Eğitim kariyer hayatınızla ilgili olarak ise daha dengeli bir duruş sergileme adına adımlar atacak yarım bıraktığınız işlere odaklanacaksınız. Manevi sorunlarınız sizi boğmaya başlamış olabilir. Bu durumdan kurtulmanın yolu çevrenizin üzerinizdeki etkisinden uzaklamaşmak olabilir. Maddi acıdan bazı sıkıntılar yaşasanız bile gününüz olumlu geçebilir.
ASLAN
Bugün insanlara şans vermeyi deneyin. Bir yanlışın hatta belki de suçun, kimse sanık yapılmadan, mahkum edilmeden gerekli dersleri vermesi belki de daha mümkündür. Özel hayatınızla ilgili olarak geçmişte kafanızda ciddi karmaşalar yaşatmış bir insanla yüzleşme fırsatı yakalayacaksınız.
BAŞAK
Duygusal hayatınızda bazı konuların gelişmesi daha net ve kendinden emin hareket etmenizi sağlayabilir. Yaşanan bir güvensizliğin ortadan kalması için gereken adımları atacaksınız ve kendinizi ifade edebilmenin yararlarını algılayacaksınız. Maddi acıdan ise bir kişinin sizinle yapacağı konuşma yeni bir planlamaya gitmenizi sağlayabilir.
TERAZİ
Oldukça yaratıcı bir gününüzde olduğunuz için, hem özel yaşamınızla, hem de işinizle ilgili birikmiş pek çok sorunu çözmeniz mümkün olabilir. Sosyal çevrenizde size sürekli bir görüşme talebinde bulunabilirler. İkili ilişkilere olan bağlılığınızın yüksek olduğu bir süreçtesiniz. Bu durum daha huzlurlu ve güzel zamanlar geçirmenizi sağlayabilir.
AKREP
Bugün, onu aramanız için uygun bir gün olabilir. Şansınızı denemelisiniz. Yakınınızdaki bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzülebilirsiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz var. Sıkıntılarınızı yenmeyi biliyorsunuz. Üzerine gidilen problemlerin küçülmeye başladığını düşünüyorsunuz.
YAY
Bugün sevgilinizden uzak kalacaksınız. Onunla yaptığınız buluşma planını işlerinizin yoğunluğu sebebiyle gerçekleştiremeyeceksiniz. Son zamanlarda sevgilinizle eskisi kadar sık görüşemiyorsunuz. Bu siz de sıkıntı ve şüphe yaratıyor. Ama endişelenmenize gerek yok.
OĞLAK
Bugünkü enerjiniz çevrenize ışık saçıyor. Unutamayacağınız bir hafta sonu geçireceksiniz. Bir akraba ilişkinizdeki aşk ilişkisi size biraz vefasızca ve kural dışı geliyor. İlerde tutuculuğunuzdan pişmanlık duyacağınız bir gözle değerlendiriyorsunuz bu ilişkiyi.
KOVA
Son dönemlerde bazı tavırlarınız değişmeye başladı. Bunun temeli hayatınızda bazı şeylerin sizi engellediğinizi düşünmenizden kaynaklanıyor. Bu durumdan uzaklaşmalısınız. Bugün çevrenizdeki insanlarla hoşunuza gidecek saatler geçireceksiniz.
BALIK
Yaşadığınız bazı olumsuzluklar duygusal beklentilerinizin olumsuza gitmesine neden olabilir. Bu durumu kendi içinizde tartmalı ama hayatınıza negatif bir şekilde yansıtmamalısınız. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz.