Gündem

Kılıçdaroğlu FETÖ Borsası Demişti: CHP'li Belediyeye Fettah Tamince Sponsor Oldu Kılıçdaroğlu FETÖ Borsası Demişti: CHP'li Belediyeye Fettah Tamince Sponsor Oldu Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2019’da FETÖ borsasına örnek gösterdiği iktidara yakın iş adamlarından Fettah Tamince’nin başkanı olduğu vakıf üniversitesi CHP’li Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği Yörük festivalinin sponsorlarından biri oldu.
Son Dakika: Ümit Özdağ İçişleri Bakanlığı Önünde Son Dakika: Ümit Özdağ İçişleri Bakanlığı Önünde Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaşadığı gerilimin ardından İçişleri Bakanlığı'nın önünde.
İnce: Sığınmacılar Konusunda Ümit Özdağ'ı Sonuna Kadar Destekliyorum İnce: Sığınmacılar Konusunda Ümit Özdağ'ı Sonuna Kadar Destekliyorum Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın sığınmacılar hakkındaki görüşlerine katıldığını belirterek tam destek verdi.
Ümit Özdağ'dan Bakan Soylu'ya: Çevik Kuvvet Getirip Barikatlar Kurmuşsun Rezil Korkak Özdağ: Barikatlar Kurmuşsun Rezil Korkak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, “Tek başıma İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim" diyen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yeni bir açıklamada bulundu. Öte yandan Zafer Partisi İstanbul heyetinin Ankara girişinde durdurulduğu öğrenildi.
Deniz Gezmiş'in Ağabeyi:   Postalının Bağcıklarını Hiç Açmadık Deniz Gezmiş'in Ağabeyi: Postalının Bağcıklarını Hiç Açmadık 1968 öğrenci gençlik hareketi liderlerinden Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan’ı idam edilmelerinin 50’nci yılında “Bir Avuçtular DENİZ OLDULAR...” isimli sergiyle anılıyor.
5 Mayıs 2022 Perşembe Reyting Sonuçları: Mahkum, Bir Zamanlar Çukurova, Survivor All Star 5 Mayıs Reyting Sonuçları: Mahkum, Çukurova, Survivor Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 5 Mayıs 2022 Pazartesi günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi?
İmamoğlu 6'lı Masaya Beni Aday Gösterin Mesajı Veriyor İmamoğlu 6'lı Masaya Beni Aday Gösterin Mesajı Veriyor İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Rize'deki miting gibi ziyareti Ankara kulislerini hareketlendirdi. Kulislerde, İmamoğlu'nun bu ziyareti ve yaptığı açıklamalar 6'lı muhalefet masasına "Beni aday gösterin" mesajı olarak yorumlandı.
İyi Parti'den Özdağ-Soylu Tartışmasına İlk Yorum! İyi Parti'den Özdağ-Soylu Tartışmasına İlk Yorum! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasında yaşananlara İYİ Parti cephesinden ilk yorum Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır'dan geldi.
Seçime Hazırlanan AKP Kampa Giriyor Seçime Hazırlanan AKP Kampa Giriyor Seçim hazırlıklarının masaya yatırılacağı "AK Parti 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı", 3-5 Haziran'da Kızılcahamam'da yapılacak
Memur ve Emeklilerin Maaşı Ne Kadar Artacak? Memur ve Emeklilerin Maaşı Ne Kadar Artacak? SSK, Bağ-Kur emeklilerine yüzde 31,71, memur ve memur emekliliklerine yüzde 24,71 enflasyon zammı imkânı doğdu.
AKP'li Vekilden Atatürk Düşmanı Kadir Mısıroğlu Mesajı: Hakikatleri Öğrenmeyi Sevdiren Adam AKP'li Vekilden Atatürk Düşmanı Kadir Mısıroğlu Mesajı: Hakikatleri Öğrenmeyi Sevdiren Adam AKP Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Atatürkdüşmanlığı ile bilinen Kadir Mısıroğlu’nu ölüm yıl dönümünde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla andı.
Ulusal Süt Konseyi Çiğ Süt Fiyatını Artırdı: Üreticinin Beklentisi Karşılanmadı Ulusal Süt Konseyi Çiğ Süt Fiyatını Artırdı: Üreticinin Beklentisi Karşılanmadı Ulusal Süt Konseyi, çiğ süt fiyatlarında yüzde 30 artış yaparak 5.7 liradan 7.5 liraya çıkardı.
Nebati'den Enflasyon Açıklaması: Ortak Meselemiz Nebati'den Enflasyon Açıklaması: Ortak Meselemiz Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Twitter hesabı üzerinden enflasyon ile ilgili bir açıklama yaptı.
COVID-19 Raporu: Bin 253 Yeni Vaka, 11 Ölüm COVID-19 Raporu: Bin 253 Yeni Vaka, 11 Ölüm Sağlık Bakanlığı, 5 Mayıs 2022 tarihine ait son koronavirüs verilerini açıkladı.
Ukrayna'da Öldürülen İlk Kadın Rus Askeri: Valentina Galatova Ukrayna'da Öldürülen İlk Kadın Rus Askeri: Valentina Galatova Bir çocuk annesi Valentina Galatova, Ukrayna'da öldürülen ilk kadın Rus askeri oldu.
Flaş: Bir Sigara Grubuna Daha 2 TL'lik Zam! Flaş: Bir Sigara Grubuna Daha 2 TL'lik Zam! ürkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, bir sigara grubuna daha zam geldiğini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.
Özdağ'dan Soylu'ya: Erkeksen Orada Bekle! Özdağ'dan Soylu'ya: Erkeksen Orada Bekle! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamalarına yanıt veren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Seni yarın İçişleri Bakanlığı’nın önünde bulacağım oğlum! O zaman göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros’un çocuğu. Saat 11:00’de. Erkeksen orada bekle” dedi.