Gündem

Skandallardan Kopamayan TÜGVA'nın Ayasofya Buluşması Gündemde Yerini Aldı! Skandallardan Kopamayan TÜGVA'nın Ayasofya Buluşması Gündemde Yerini Aldı! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın kurduğu ve ismi sürekli olarak skandallarla anılan TÜGVA bir kez daha gündemde.
CHP'den Olağanüstü Toplantı Çağrısı! CHP'den Olağanüstü Toplantı Çağrısı! CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 120 milletvekilinin imzasıyla Meclis'i olağanüstü toplantıya çağırdıklarını açıkladı.
Fahrettin Altun’a Sansür Skandalı: Turkuvaz Medya ve Hürriyet Neden O Haberi Görmedi? Fahrettin Altun’a Sansür Skandalı: Turkuvaz Medya ve Hürriyet Neden O Haberi Görmedi? Sabah, Yunan basınına konuşan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’u gazetede görmedi.
AKP'li Ayvazoğlu'nun Terörist Fetullah Gülen'e Övgü Dolu Tweetleri Ortaya Saçıldı AKP'li Ayvazoğlu'nun Terörist Fetullah Gülen'e Övgü Dolu Tweetleri Ortaya Saçıldı AKP Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu'nun terör örgütü lideri Fethullah Gülen'den övgüyle bahsettiği paylaşımlar gündem oldu.
İçişleri Bakanlığı Personel Alımı Sözlü Sınav Ne Zaman? Başvuru Sonuçları Açıklandı Mı? İçişleri Bakanlığı Personel Alımı Sözlü Sınav Ne Zaman? Başvuru Sonuçları Açıklandı Mı? İçişleri Bakanlığı personel alımı sözlü sınav ne zaman olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İçişleri Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları açıklandı mı sorusu gündeme geliyor. Peki, İçişleri Bakanlığı personel alımı sözlü sınav ne zaman? İşte detaylar...
YKS Tercihleri Ne Zaman Başlıyor? YKS 2022 Üniversite Tercih Kılavuzu Hakkında ÖSYM'den Açıklama YKS Tercihleri Ne Zaman Başlıyor? YKS 2022 Üniversite Tercih Kılavuzu Hakkında ÖSYM'den Açıklama YKS tercih kılavuzu ve tarihleri 2022 yılında yoğun ilgi görüyor. ÖSYM tarafından merkezi olarak girilen YKS’ye giren adaylar heyecanla süreci takip ediyorlar. Üniversite sınavı sonuçları 18 Temmuz tarihinde açıklandı. İşte detaylar...
Orhan Veli Gencebay Paylaşımları Sosyal Medyayı Salladı: Arda Turan için Alternatif Yazar Önerileri Orhan Veli Gencebay Paylaşımları Sosyal Medyayı Salladı: Arda Turan için Alternatif Yazar Önerileri Sosyal medyada Arda Turan'a atfedilen ve ünlü futbolcunun kendisini eleştirenlere söylediği belirtilen sözler gündem oldu.
CHP Meclisi Olağanüstü Toplantıya Çağırdı CHP Meclisi Olağanüstü Toplantıya Çağırdı CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 120 milletvekilinin imzasıyla Meclis'i olağanüstü toplantıya çağırdıklarını açıkladı.
AKP'nin Kalesi 3 Önemli Şehirde Oy Oranları Değişti AKP'nin Kalesi 3 Önemli Şehirde Oy Oranları Değişti ORC, AK Parti'nin 2018 genel seçimlerinde birinci olduğu Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde seçmen anketi yaptı. Bir ilde sıralama değişti.
SBK'ya Aracı Olan MİT Yöneticileri Kimler? SBK'ya Aracı Olan MİT Yöneticileri Kimler? Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Terkoğlu, Seran K. ve Sezgin Baran Korkmaz'ın on yıl önce verdiği ifadelerin ayrıntılarını bugünkü köşe yazısına taşıdı. Terkoğlu, "Yani dolandırıcılıktan hüküm giyen SBK’ye aracı olan MİT yöneticileri mi var?" diye sordu.
SON DAKİKA Dolar 17,84 Lirayı Geçti SON DAKİKA Dolar 17,84 Lirayı Geçti Döviz kurları haftanın ilk işlem gününe sınırlı yükselişle başladı. Dolar haftanın ilk işlem gününde yıl içi zirvesini yeniledi.
İmamoğlu Kılıçdaroğlu’na Otel Odasında Ne Söz Verdi? İmamoğlu Kılıçdaroğlu’na Otel Odasında Ne Söz Verdi? Halk TV yazarı İsmail Saymaz, Hilton'da iki saat baş başa görüşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasındaki diyalogu aktardı.
Kadınlara Hakaret Eden Yobaz İmam Halil Konakçı Terfi mi Edecek, Ceza mı Alacak? Kadınlara Hakaret Eden Yobaz İmam Halil Konakçı Terfi mi Edecek, Ceza mı Alacak? CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer, imam olduğu iddia edilen Halil Konakçı’nın sosyal medya hesabından kadınlara yönelik, “Bak sokaklar ne hale geldi. Et görmekten içimiz dışımıza çıkıyor” sözlerine tepki gösterdi. İşte detaylar...
AKP'li Ayvazoğlu Arapları Eleştirenleri Ajan İlan Etti AKP'li Ayvazoğlu Arapları Eleştirenleri Ajan İlan Etti AKP Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Körfez ülkelerinden Karadeniz illerine yönelik turist akınına karşı sosyal medyadan yapılan paylaşımlar için ilginç açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...
Cem Küçük Birce Akalay'dan Sonra Gökhan Özoğuz, Şahan Gökbakar'ı Hedef Aldı Cem Küçük Birce Akalay'dan Sonra Gökhan Özoğuz, Şahan Gökbakar'ı Hedef Aldı "Birileri ülkeyi yemeye ve satmaya devam ediyor, yargılanacağınız günleri görebilmek ümidiyle" diyen ünlü oyuncu Birce Akalay'ı hedef alan Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, komedyen Şahan Gökbakar'ı ve Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz'u da hedef aldı.
Levent Göktaş Adına Hesabı FETÖ'cüler mi Açtı? Levent Göktaş Adına Hesabı FETÖ'cüler mi Açtı? Necip Hablemitoğlu suikastinin firari şüphelilerinden eski özel kuvvetçi Levent Göktaş adına açılan hesaptan yapılan paylaşımlarda, video çekileceği ve elindeki belgeleri açıklayacağı ileri sürülmüştü.
KKTC Piyangosunda EOKA'lı Teröristlerin Fotoğrafı Kullanıldı! KKTC Piyangosunda EOKA'lı Teröristlerin Fotoğrafı Kullanıldı! Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 8 Ağustos'ta yapılacak özel çekiliş için basılan piyango biletlerinde "Erenköy Mücahitleri" diye yanlışlıkla EOKA'lı teröristlerin fotoğrafının kullanıldığı ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, çok sert tepki gösterdi.