Gündem

Ankara'nın Tek  Onkoloji Hastanesi Kapatılıyor! Ankara'nın Tek Onkoloji Hastanesi Kapatılıyor! Yılda yaklaşık 400 bin kişiye poliklinik, 25 bin kişiye ise yataklı tedavi hizmeti veren Ankara Onkoloji Hastanesi kapatılıyor.
Türkiye'nin En Güzel Kızı Belli Oldu Türkiye'nin En Güzel Kızı Belli Oldu Miss Turkey 2022 güzellik yarışmasının birincisi belli oldu. Miss Turkey güzellik yarışmasını Nursena Say kazandı ve Türkiye güzeli unvanını aldı.
İmamoğlu  Bugün Hakim Karşısında: Siyasi Yasak Gelebilir mi? İmamoğlu Bugün Hakim Karşısında: Siyasi Yasak Gelebilir mi? İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) başkan ve üyelerine hakaret ettiği iddiasıyla bugün hakim karşısına çıkacak; kendisi için 'siyasi yasak' da isteniyor.
Adalet Bakanı Bozdağ'ın Basın Danışmanı Bilal Çetin'den FOX Haber'e Skandal Engelleme Adalet Bakanı Bozdağ'ın Basın Danışmanı Bilal Çetin'den FOX Haber'e Skandal Engelleme Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın basın danışmanı Bilal Çetin, FOX TV muhabirine sansür uyguladı. Çetin, muhabir Yeşim Karacaoğlu’ya ‘soru sormayın’ derken ‘normal’de FOX TV’yi de içeri almayacağını da itiraf etti.
Süleyman Soylu'ya Bağlı Troller ve 3 Haber Sitesi AKP'de Kriz Yarattı Süleyman Soylu'ya Bağlı Troller ve 3 Haber Sitesi AKP'de Kriz Yarattı Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan, AKP içinde kendi yarattıkları trollere dair rahatsızlık olduğunu yazdı. Mustafa Şentop olayından sonra, parti içinde “Bu hesaplar başımıza bela olacak” diyenlerin ve uzak durmak isteyenlerin çoğaldığını aktaran Pehlivan, “trolleri konuşurken Süleyman Soylu’yu atlamak olmaz” dedi. Pehlivan, “AKP içinde Soylu’ya yakın olduğu bilinen web sitelerine ve sosyal medya hesaplarına dair de bir rahatsızlık var” dedi.
Emre Olur Ne Zaman Savcılığa Çıkarılacak? Sedat Peker'in Avukatından Flaş Açıklama Emre Olur Ne Zaman Savcılığa Çıkarılacak? Sedat Peker'in Avukatından Flaş Açıklama Sedat Peker'in avukatı Ersan Barkın, Peker'in 'basın danışmanı' olarak bilinen Emre Olur'un bu gece ifadesinin alınacağını duyurdu.
Erdoğan İsrail Başbakanı Lapid ile Görüştü Erdoğan İsrail Başbakanı Lapid ile Görüştü Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM 77. Genel Kurulu'na katılmak üzere bulunduğu New York'ta İsrail Başbakanı Yair Lapid ile bir araya geldi.
Mahkemeden Flaş Karar: Reha Muhtar'ın Çocuklarıyla Görüşmesinde Hiçbir Engel Kalmadı Mahkemeden Flaş Karar: Reha Muhtar'ın Çocuklarıyla Görüşmesinde Hiçbir Engel Kalmadı Çocuklarıyla iletişimi engellenen ünlü gazeteci ve televizyoncu Reha Muhtar mahkemeden gelen haberle rahat bir nefes aldı. Reha Muhtar Deniz Uğur'dan olan ikiz çocuklarıyla rahatça görüşebilecek.
İsmailağa Hocası: Yenge ve Kuzenle Aynı Sofrada Oturmak Caiz Değil İsmailağa Hocası: Yenge ve Kuzenle Aynı Sofrada Oturmak Caiz Değil İsmailağa Cemaati'nden bir hoca Youtube yayınında bir izleyiciden gelen "Bir kişinin yengesi ve kuzeniyle aynı sofrada oturmasının hükmü nedir" sorusuna verdiği "Yenge ve kuzenle aynı sofraya oturmak caiz değildir" cevabı gündem oldu.
Dolar Kahini Selçuk Geçer'den Flaş Uyarı: 1 Ekim'den Sonra Dolar Fırlayacak Dolar Kahini Selçuk Geçer'den Flaş Uyarı: 1 Ekim'den Sonra Dolar Fırlayacak Ekonomist Selçuk Geçer döviz kurları ile ilgili çarpıcı açıklamada bulundu. Geçer dolar kurunda kırılma yaşanacak tarihi 1 Ekim sonrası olarak açıkladı.
Hadi Özışık'a Göre Süleyman Soylu Siyaseti O Tarihte Bırakacak Hadi Özışık'a Göre Süleyman Soylu Siyaseti O Tarihte Bırakacak İçişleri Bakanı Soylu’ya yakınlığı ile bilinen isimlerden Hadi Özışık, 2023 yılında Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimleri kazanması durumunda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun siyaseti bırakacağını iddia etti.
Sabah Yazarı Övür: İyi Parti’de Koraycılar Grubu Harekete Geçmek İçin Pusuda Bekliyor Sabah Yazarı Övür: İyi Parti’de Koraycılar Grubu Harekete Geçmek İçin Pusuda Bekliyor Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür, "CHP'deki 'Ekremciler' gibi parti içinde artık "Koraycılar" diye bir grup ciddi ciddi harekete geçmiş, pusuda bekliyor." iddiasında bulundu.
Fatih Altaylı'nın CHP'den Kaynaklarına Göre Kılıçdaroğlu'nun Kafasında Başka Aday Var Fatih Altaylı'nın CHP'den Kaynaklarına Göre Kılıçdaroğlu'nun Kafasında Başka Aday Var Fatih Altaylı, muhalefetin cumhurbaşkanı adayı hakkında konuşulanları köşesine taşıdı
Emre Olur'un Avukatından Flaş Açıklama: Arnavutluk Kendi Yasalarını Çiğnedi Emre Olur'un Avukatından Flaş Açıklama: Arnavutluk Kendi Yasalarını Çiğnedi Sedat Peker'in danışmanı Emre Olur'un avukatı: Arnavutluk kendi yasalarını ihlal etti; müvekkilim sorgulanırken yanında avukat ve çevirmen yokt diye konuştu.
İranlı Kadınların Mahsa Amini'nin Öldürülmesine Öfkesi Dinmiyor: İslamcı Diktatörlüğü Yıkacağız İranlı Kadınların Mahsa Amini'nin Öldürülmesine Öfkesi Dinmiyor: İslamcı Diktatörlüğü Yıkacağız Mahsa Amini’yi katleden molla rejimine tepkiler 3’üncü gününde de sürdü. Kadınlar, sokaklarda türbanlarını yaktı, sosyal medyada saçlarını kesti. BirGün’e konuşan Mooniter, “Bu İslamcı diktatörlüğü yıkacağız" diyor.
Savcı Yok dediler, Zehra Taşkesenlioğlu Hakkındaki Suç Duyurusunu Almadılar Savcı Yok dediler, Zehra Taşkesenlioğlu Hakkındaki Suç Duyurusunu Almadılar AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun hakkındaki iddialar için suç duyurusunda bulunmak isteyen İYİ Partililer, bir saati aşkın süre savcılıkta bekletildikten sonra dilekçelerini veremeden geri döndü.
Sabah Yazarı Hayal Aleminde: Muhalifleri Bile Berat Albayrak'ı Arıyor Sabah Yazarı Hayal Aleminde: Muhalifleri Bile Berat Albayrak'ı Arıyor Sabah Gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan affını isteyen Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'a ilişkin olarak, "Kariyer planlaması ile hareket eden değil de 'tevekkül ve kadere iman etmiş' bir şahsiyet" değerlendirmesini yaptı.