Yeşim Salkım'dan şok sözler: Gülben Ergen’in kasetini izledim

Yeşim Salkım, Beyaz TV'de katıldığı Söylemezsem Olmaz adlı programda Gülben Ergen'e meydan okudu.

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2018

Beyaz TV'de ekranlara gelen söylemezsem olmaz programına katılan yeşim salkım Gülben Ergen ile ilgili bomba açıklamalar yaptı. Eski eşi Hakan Uzan ile Gülben Ergen'in beraberliklerini bir kez daha canlı yayında net bir şekilde açıklayan Salkım "Ayrıldığım eşim Hakan Uzan beni karşısına aldı, bir hata yaptım dedi ve Gülben Ergenle ile birlikte olduğunu söyledi."

O dönem Reha Muhtar'a bağlandığı söyleyen Salkım Gülben Ergen ile ilgili " Ona kasetini sorun dedim. Osman Yağmurdereli, Kadir İnanır ve herkesin bildiği kaseti. O dönem o kasetten 3 tane varmış bir tanesi de eski eşim Hakan Uzan'da bulunuyordu, ben ve oradaki herkes o kaseti izledi" açıklamalarında bulundu.

Yeşim Salkım Gülben Ergen'in eski sevgili Tolga Duğles ila 1 ay önce buluştuğunu söyleyerek " Bir ay önce Tolga Duğles ile buluştum. Karşılıklı oturdum konuştum kahve içtim. Her şeyi biliyorum ama söyleyemeyeceğim şeyler var. Şu kadarını söyleyim, bildiğimi bil Gülben Ergen! Ben Tolga Duğles ile karşılıklı oturdum konuştum. Nerede ev kiraladığını, burada nerede yaşadığını da biliyorum Tolga'nın. Kızının senin hakkında ne düşündüğünü de biliyorum." diyerek Gülben Ergen'e canlı yayında meydan okudu.

Ben kendi derdimdeyim diyen Yeşim Salkım "18 yıl önce söylediklerimin kelime kelime arkasındayım. Ben bu yoldan vazgeçmicem. Gülben Ergen ben çok acı çektim bari bu sefer sen akıllan başka kadınlar acı çekmesin. Erkek kardeşini ve babasını kaybetmiş. Çok zor bir hayatı olmuş. Çok açlık çekmiş bir kadın Gülben Ergen. Ben böyle bir kadının daha merhametli olmasını beklerdim." dedi.