Yazın en güzel ünlü gelini kim?

Her gelin güzeldir ancak bu yazın en, en güzel gelini sizce hangisi?

Eklenme Tarihi: 05 Ağustos 2016

Ünlüler dünyası şu sıralar düğün-dernek mevzularıyla çalkalanıyor. Ünlü isimler yaz başından beri birer birer dünya evine girerken, hepsinin arasında da farkında olmadan bir güzellik yarışı hakim olmaya başladı. Sinem Kobal, Neslihan Atagül, Burcu Biricik… Her biri televizyon dünyasının merakla izlenen ve büyük ilgiyle takip edilen isimlerinden. Peki bu yazın gelinlerinden hangisi saçıyla, makyajıyla, gelinliğiyle ‘kusursuz gelin’i? Sinem Kobal & Kenan İmirzalıoğlu Düğünde nasıl bir gelinlik giyeceği oldukça merak edilen Sinem Kobal, Zeynep Tosun imzalı, göğüs dekolteli, uzun kuyruklu bir gelinlik giydi. Kobal, vintage rüzgarları esen gelinliğinde duvak yerine uzun kuyruk tercih etti. Klasik ‘gelin başı' modasından uzak duran Sinem Kobal, açık bıraktığı saçlarını sezonun trendi örgüyle birleştirdi.

Ezgi Eyüboğlu & Kaan Yıldırım Esma Sultan Yalısı'nda dünya evine giren Ezgi Eyüboğlu, prenses gelinlik modeliyle davetliler karşısına çıktı. Uzun kollu, dantel bir gelinlik tercih eden Ezgi Eyüboğlu, A kesim gelinliğinin kollarını çiçek motifleri ile detaylandırılırken, gelinliğini dantel ve aplike detaylarla süsledi. Ezgi Eyüboğlu’nun nude makyajını, yarım toplanmış dalgalı saçları ve çiçekli zarif tacu tamamladı.

Neslihan Atagül & Kadir Doğulu Yaz sezonunun belki de en çok konuşulan düğünü Neslihan Atagül & Kadir Doğulu çiftinindi. Gelinliği, düğün seramonisi, pasta dansı, sade görünümlü makyajında kullanılan ürün detayları derken, Neslihan Atagül uzun bir süre adından söz ettirdi. nikah için Vakko, derin göğüs dekolteli, dantel işlemeli balık formunda ve upuzun kuyruklu bir gelinlik tercih ederken, after party için ikinci bir gelinlik giyen Neslihan Atagül'ün transparan detaylı, çift yırtmaçlı, çılgın mı çılgın gelinliğ ise Zeynep Tosun imzası taşıdı.

Burcu Biricik & Emre Yetkin Eğelenerek evlenen ünlüler listesinde Neslihan Atagül’den sonra adını yazdıran yepyeni ünlü gelin Burcu Biricik. Emre Yetkin ile dünya evine giren Biricik, omuzları düşük sade bir gelinlik tercih etti. Dantel detaylı gelinliğini, saçlarına taktığı çiçeklerden yapılmış taçla tamamlayan Burcu Biricik, makyajında da sadeliği seçti.