Yasak Elma'nın o sahnesi pes dedirtti!

Yasak Elma 6 Mayıs akşamı yayınlanan son bölümü ile çok konuşuldu. Fox'un bol entrika ve aldatma dolu dizisindeki bir sahne ise seyirciye bu kadar da olmaz dedirtti!

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019

FOX tv ekranlarında yaklaşık 3 sezondur devam eden bol entrika, aldatma ve ihtiras dolu dizi Yasak Elma, son bölümü ile 6 Mayıs akşamı ekrana geldi. Her bölümü sosyal medyada olay olan dizinin bir sahnesi yine olay oldu.

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam gibi usta isimlerin yanı sıra Eda Ece, Onur Tuna ve Sevda Erginci gibi genç oyuncuların da olduğu dizi her pazartesi ekranlara geliyor. Dikkat çeken senaryosu ile reyting listesinde zirvede olan dizinin son bölümü yine sosyal medyanın diline düştü.

Peki Yasak Elma son bölümde ne oldu, izleyici neden isyan etti: Yasak Elma'ya geçtiğimiz bölümlerde Kaya Ekinci adında bir karakterin gelmesi ile dizi daha da karmaşık bir hal aldı. Barış Kılıç'ın canlandırdığı Kaya karakteri Halit'in yakın arkadaşı aynı zamanda Ender'in gençlik yıllarındaki ilk aşkı.

Diziye yeni katılan karakterlerden biri ise Ender ve Kaya'nın bilinmeyen oğulları Yiğit... Kendisini evlatlık veren annesi Ender'den intikam almak için yemin eden Yiğit, holdingde işe girmek için saatlerde insan kaynakları departmanının kapısında bekler.

İşte o video...