Yasak Elma için umutlar tükendi!

İddialı diziler ile yeni sezona başlayan Yasak Elma dizisinde bir türlü sular durulmuyor. Talat Bulut'un set çalışanı genç kızı taciz ettiği iddialarının ardından dizi kan kaybetmeye başladı. (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2018

İddialı dizilere ekran sahipliği yapan FOX TV medya kulislerinden gelen haberlere göre şu günlerde kara kara düşünüyor. Yeni sezonda bir türlü beklediği başarıyı bulamayan Yasak Elma dizisi için bitiş sinyalleri çalmaya başladı mı?

Birinci sezonun son bölümünden sonra ortaya atılan bir iddia günlerce konuşulmuş başrol oyuncusu Talat Bulut'un set çalışanı Özge Ş.'yi taciz ettiği haberleri büyük yankı uyandırmıştı. Dizinin yaz tatiline girmesiyle suların durulması bekleniyordu fakat her şey bambaşka oldu.

Yaklaşık 2 aylık bir süre ekranda olmayan dizi Yasak Elma hakkında çıkan tartışmalar yaz boyunca bitmedi ve Talat Bulut'un diziden ayrılacağı konuşuldu fakat mahkeme kararıyla Talat Bulut aklandı, taciz iddiaları 'fiyasko' çıktı.

Ama dizi settinde sular bir türlü durulmadı. Talat Bulut'a cephe alan dizinin kadın oyuncuları, başta Şevval Sam olmak üzere Talat Bulut ile dizi sahneleri dışında selamı sabahı kesti. İkilinin arası iyice açıldı ve Talat Bulut'a yarı bir karavan tahsis edildi. Peki bu durum reytinglere yansıdı mı?