Yasak Elma gerdek gecesi sahnesi olay oldu! Birden soyunmaya başlayınca...

Yasak Elma son bölümdeki Dündar ile Zeynep'in 'gerdek gecesi' sahnesi sosyal medyanın diline düştü. Zorla Zeynep'i kaçıran ve nikah kıyan Dündar, birden soyunmaya başlayınca izleyici şok oldu!

Eklenme Tarihi: 03 Nisan 2019

Fox TV ekranlarının entrika ve ihanet dolu senaryosu ile dikkat çeken dizisi Yasak Elma'nın son bölümünde heyecan doruktaydı. 39. son bölümü ile 1 Nisan akşamı ekrana gelen diziye Zeynep'i zorla kaçıran Dündar ve yaptıkları damga vurdu.

Entrikanın bir an olsun bitmediği dizi son bölümü ile yine ekran başına kilitledi. Dündar ile nikah masasına oturmasına sadece dakikalar kala düğünden kaçan Zeynep, tek aşkı Alihan'a gitmiş ve Dündar'ı öylece ortada bırakmıştı.

Son bölümde ise izleyici Dündar'ın Zeynep için hazırladığı tuzağı büyük bir heyecan ile izledi. Konuşmak için Zeynep'i arabaya davet eden Dündar, önce Zeynep'in telefonuna el koydu sonrada onu kaçırdı.

Aileme, etraftaki herkese rezil oldum diyerek Zeynep'i kaçıran Dündar tehditle onu nikah masasına oturtmaya yarım kalan evliliğini tamamlamaya ikna etti.