Wandavision Dizisi Hakkında Merak Edilenler

Marvel, Disney+ iş birliği Wandavision duyanları ilk anda heyecanlandıran bir proje olarak göze çarpıyor.

Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2021

Dizinin kumaşı iyi olunca sorular arttı. Elbette bunlardan ilki Wandavision dizisi ne zaman başlayacak? Wandavision nerede yayınlanacak... Wandavision oyuncularından, Wandavision nerede izlenir'e dek Wandavision hakkında merak edilenler

Disney+’ta yayınlanan ve Marvel Sinematik Evreni ile doğrudan bağlantılı olacak ilk dizilerden biri olan WandaVision ilk duyurulduğunda, dizinin 2021’nin ilkbahar aylarında yayınlanacağı açıklanmıştı. Ancak söylendiği kadar beklemedik, dizi 2021'in ilk günlerinde izleyiciyle buluştu.

Wanda ve Vision karakterine odaklanacak olan Marvel dizisi, Disney+ üzerinden ilk iki bölümüyle yayın hayatına başladı. Dizinin sonraki bölümleri haftalık olarak yayınlanacak. Ne yazık ki ülkemizde yasal olarak dizinin izlenebileceği bir platform bulunmuyor.

Dizinin puanlarına baktığımızda ise heyecanlanmamak mümkün değil. WandaVision Rotten Tomatoes üzerinden tam 85 kişi tarafından incelenmiş ve incelemelerin ortalaması %95. Metacritic üzerinde ise 26 inceleme bulunuyor. Oradaki ortalama puan ise 75. Genel olarak yorumlara bakıldığında ise oyunculuk anlamında çok iyi olduğu ve beklenmeyen tarzda bir yapım olduğu söylenmiş.