Uzak durulması gereken 10 erkek tipi

Evleneceğiniz kişi söz konusu olduğunda, o kişiyi hakkında her konuda emin olmanız gerekir. Bazen kalbimizi verdiğimiz insanlar tam olarak düşündüğümüz kişiler olmayabilir. Bay Doğru, göz açıp kapayıncaya kadar Bay Yanlış'a dönüşebilir ve sonuç olarak karşınızda tanımadığınız bir eş bulursunuz.

Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2020

1-Aşırı güvensiz olanlar
Biraz kıskançlık idealdir. Ancak ilişkide aşırı güvensiz biriyle birlikte olmak her zaman sizi yoracaktır. Partneriniz ne kadar güvensiz olursa, kendi hayatınızı yaşamanız o kadar zorlaşır. Bir de bu kişiyle evlenirseniz vay halinize!
2-Zamanını boşa harcayanlar
Sadece bir kez bu dünyaya geliyoruz ve onu da bizi oyalayan insanlara harcamamamız gerekir. Zaman en değerli hazine ve onu gereksiz nedenlerle sömürmemek gerekir.
3- Moral düşürücüler
Hayatınızda sizi sürekli aşağı çeken birinin kalmasına asla izin vermemelisiniz Sizin hakkınızda kötü şeyler söylüyor ve sürekli sizi kötülüyorsa, onunla bağlarınızı kesmeniz gerekir. Siz onun oyuncağı değilsiniz.

4-Maddiyata önem verenler
Siz ve sevgiliniz, sahip olduğunuz veya sahip olmadığınız şeylerle birbirinizi tamamlıyorsunuz. Zengin olmanız veya bir şeylerle dolu bir eve sahip olmanız gerekmez, maddi nesneler mutluluğa eşit değildir.
5-Ne zaman duracağını bilmeyenler
Birisinin sizin sınırlarınızı aşmasına asla izin vermemelisiniz. Her zaman bunu yapan bir erkekle birlikte olmak sağlıklı değildir. Sizi değersiz hissettirmesine izin vermeyin.
6-Hayatında size yer vermeyenler
Size hayatında yer vermiyorsa, sizi hak etmiyor demektir. Sana ne kadar önemli olduğunu hissettirmeli. Sizi takdir etmek istemiyorsa, bunu yapacak başka birini bulun.

7-Kadınları mülkleri olarak düşünenler
Oyuncak değilsiniz. Hiçbir erkek sizi onlara aitmişsiniz gibi görmemeli. Siz kendinize aitsiniz ve istediğiniz hayatı yaşamalısınız.
8-Sakinliği değil, partiyi isteyenler
Siz evlenmeye ve hayatınızı düzene sokmaya hazırken o hala hovardalık peşindeyse bir kez daha düşünün.Her zaman parti yapıyor ve yavaşlamayı reddediyorsa, evlenmek sadece sizi hayal kırıklığına uğratır. Bu tür bir şey söz konusu olduğunda bir sonraki adımı atarak tüm sorunlarınızı çözmeyeceksiniz.
9-Bencil ve isteksiz olanlar
Sevgiliniz size açılmaya istekli değilse ve sadece kendini düşünüyorsa, evlenmemelisiniz. Sadece bizi tamamen içine alan ve bizi daha derinden önemseyen biriyle evlenmeliyiz.
10-Yanlış olduklarını itiraf etmeyi reddedenler
Yanlış olduğun kabul etmeyenler, ilişkinizi çıkmaza sürüklemekten başka bir şey yapmaz. Hata yapan herkes bunu kabullenmeli.
posta