Ünlülerin Seks Oyuncakları

Oyuncu ve şarkıcıların seks oyuncaklarına olan merakı, o sektördeki satışlarda patlama yaşanmasına neden oldu.

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2021

Gwyneth Paltrow'un kurucularından olduğu Goop, Sevgililer Günü’nde yeni bir duyuru yaparak kendi vibratörünü piyasaya sürdüğünü duyurdu. Paltrow, geçtiğimiz aylarda ilginç bir çıkış yaparak vajina kokulu mum piyasaya sürerek dikkatleri üzerine çekmişti. Tanıtımında lüks şekilde tasarlandığı söylenen altın ve pembe rengiyle süslenen vibratör piyasaya çıktığı gün tükendi.

Buzz: A Stimulating History of the Sex Toy” kitabının yazarı Hallie Lieberman, Paltrow'u kötü şöhreti göze alması pahasına da olsa bu tarz damgalamaları ortadan kaldırmada bir "öncü" olarak işaret ediyor. Bu günlerde seks oyuncakları hakkınca cesur davranan tek ünlü Gwyneth Paltrow değil.

Ünlü model ve oyuncu Cara Delevingne, Gwyneth Paltrow'un izinden gidiyor. Cara Delevingne , seks teknolojisi şirketi Lora DiCarlo'nun ortağı ve yaratıcı danışmanı oldu. Evine aldığı oyuncak da basına baya bir malzeme verdi konuyla ilgili

Las Vegas Nevada Üniversitesi'nde cinsiyet ve cinsellik çalışmaları doçenti olan Lynn Comella da aynı fikirde. "Vibrator Nation" yazarı Page Six Style'a "Gördüğümüz şey sadece seks oyuncaklarının ve zevk ürünlerinin ve özellikle de kadın cinselliğinin artan kültürel normalleşmesinin kanıtıdır" dedi.