ÜNLÜLERDEN VOGUE DERGİSİNE ÇOK ÖZEL FOTOĞRAFLAR!

ÜNLÜLERDEN VOGUE DERGİSİNE ÇOK ÖZEL FOTOĞRAFLAR!

Eklenme Tarihi: 01 Ocak 2015

Yabancı bir ülkede, böyle karmaşık bir karakteri canlandırmaya cüret ettim. Çünkü özgüvenli yetiştim Almanya, Kanada ve Los Angeles’ta aldığı onca oyunculuk eğitiminin ardından “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinden gelen teklif üzerine Türkiye’ye yerleşti. Bir ay içinde Türkçe öğrendi. Sırf, şu an yaklaşık 20 milyonun nefret ettiği Carolin rolünü oynamak için.

Benim cüretim, tezgahtarken, bir yıldız olmaya karar vermek Kim 30 yaşından sonra pop yıldızı olmaya kalkışır? Zirvedeyken hangi şarkıcı müzik tarzını ve imajını tamamen değiştirmeyi göze alır? Krizin müzik sektörünü vurduğu bu dönemde kim kazandığını imajına harcar? Cevabı bir Hande Yener şarkısında mı arasak? “Her delinin bir sebebi var...”

Çocukluğumdan beri oyun oynamak istedim. şimdi hem oyun oynuyor, hem oyun oynatıyor hem de para kazanıyorum Evet bir zamanlar belki sizden daha iyi olmayan ıngilizce’siyle dünyayı gezdi ve para kazandı. Evet belki sizin de aklınıza gelebilecek bir yarışma yaptı ve para kazandı. Evet siz nasıl olduğunu anlamadan o bir numaralı şov programı yapımcısı oldu. Çünkü hepsine hepinizden önce cüret etti.

Cahilce yapılan cüretkârlıklar, iyi sonuç vermez. Donanımlı biriyseniz, cesaretinizin arkasında sıkı bir altyapınız varsa cüretkar olmak güzel Küçük bir Trakya şehrinden, azmi ve yeteneğiyle dünyaya açıldı, dünya onu bizden önce tanıdı. Sting’den Kronos Quartet’e alanında dünyaca ünlü isimlerle müzik yaptı, memleketinin ezgilerini çaldı, tanıttı.