Ünlü oyuncu Nicole Kidman

Oscar ve Golden Globe ödüllü oyuncu ve yapımcı, Hollywood`un A listesinde yer alan, birçok başarılı yapımın başrol oyuncusu Nicole Kidman ile Los Angeles`da Türk gazeteci Barbaros Tapan ile röportaj gerçekleştirdi.

Eklenme Tarihi: 07 Mart 2017

Global Connection adına röportajları ünlü Türk gazeteci Barbaros Tapan gerçekleştirdi. Barbaros Tapan, Oscar ve Golden Globe ödüllü oyuncu ve yapımcı, Hollywood`un A listesinde yer alan, çok sayıda başarılı yapımın başrol oyuncusu Nicole Kidman ile Los Angeles`da buluştu. Sinemadan müziğe, özel yaşamından hedeflerine kadar pek çok soruyu yanıtlayan Nicole Kidman, Türkiye’de en çok Gelibolu’yu görmek istediğini söyledi. Hürriyet

Öncelikle son filminiz Lion ile hem Golden Globe hem de Oscar adayı oldunuz çok tebrik ederim, ayrıca yapımcısı olduğunuz Big Little Lies HBO`da başladı onun için de tebrik ederim. - Çok teşekkürler. Müzikle başlamak istiyorum, eşiniz çok başarılı bir müzisyen sizin müzik ile aranız nasıl ? - Müzik hayatımızın en önemli parçalarından bir tanesi öyle değil mi? Çok şanslıyım ki eşim müzisyen o yüzden bizim evde her an bir enstrüman sesi duyabilirsiniz... Çocuklarım da müziği çok seviyor, küçük kızım da babası gibi gitar çalıyor yani müzik bizim evin vazgeçilmezi.

Dışarıdan bakınca kusursuz bir hayatınız var, mutlu bir evlilik, güzel çocuklar, güzel evler, böylesine mükemmel bir hayata sahip olmak bazen sıkıcı olmuyor mu ? - ´Mükemmel ` nedir neye göre mükemmel onu bile bilmiyorum ama dışarıdan bakınca insanların hayatıma özendiklerini ve onlara kusursuz geldiğini biliyorum ve bu beni korkutuyor çünkü hiçbir şeyi kolay elde etmedim. 14 yaşımdan beri setlerdeyim ,hep çok çalıştım. Sahip olduklarım için Allah'a şükrediyorum ve insanlarla paylaşmak için de uğraşıyorum. Birleşmiş Milletler'in daveti ile Nisan`da Sırbistan`a gideceğim ve koruma evlerinde kalan kadınların hikayelerini dinleyeceğim, dertlerini paylaşacağım, onların acılarına derman olmaya çalışacağım. Hayatın bize verdiklerini bir şekilde ihtiyacı olanlarla paylaşacağım.

Çok yumuşak ve nazik bir karakteriniz var ama filmlerinizde korkusuz bir oyuncusunuz, korkularınız olduğunu söylediniz, neden ? - Eşim bana her zaman insanları çok memnun etmeye çalıştığımı söylüyor, sanırım böyle yetiştirilmişim. Çok duygusalım ama bir o kadar da soğukkanlıyım, ben de insanım... Sizin değiminizle mükemmel bir hayatım olsa da ben de çocuklarım için endişeleniyorum, onların hep güvende olmasını istiyorum, annem, ailem için endişeleniyorum, herkeste olan korkular bende de var.