TRT'nin Dizisi Tövbeler Olsun Da Ekrana Veda Ediyor

Son zamanlarda art arda dizilerin final haberleri gelmeye başladı. Sezonu erken kapatmaya hazırlanan kanallar reytinglerde düşüş yaşayan yapımların da fişini tek tek çekiyor.

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2021

Şimdi de TRT'nin Milim Sanat imzalı dizisi Tövbeler Olsun ekrana veda ediyor. Dizi, Güven Kıraç, Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu, Çiçek Dilligil, Ünal Silver ve Seda Türkmen gibi çok sayıda ünlü ismi buluşturmuştu.

Yönetmen koltuğunda Serdar Akar ve Şafak Bal'ın oturduğu 'Tövbeler Olsun' dizisi 25 Mart Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 31. bölümü ile sevenlerine veda edecek.

Tövbeler Olsun dizisinin konusu: Tövbeler Olsun dizisinde; başarılı ama “pinti” bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimi anlatılır.

Bu değişimin "hatme çiçeğim" diye sevdiği ve seslendiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’yı nasıl etkilediğini konu alır.Bu değişim sayesinde, eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesine dair kimi düşündüren, daha çok da güldüren birbirinden ilginç olaylar zinciri yaşanıyor.