Teşkilat'ın Zehra'sı Deniz Baysal Diziden Ayrılıyor mu?

Teşkilat dizisinde Zehra rolü ile başrolde yer alan Deniz Baysal Yurtçu'nun veda mektubu ''Zehra Teşkilat dizisinden ayrılıyor mu?' sorusunu akıllara getirdi.

Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2021

Başarılı oyucu kadrosuyla her hafta pazar akşamı TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Teşkilat dizisinde Deniz Baysal Zehra rolü ile öne çıkıyor. Oyuncu senaryo gereği Halit Başkan'a veda mektubu kaleme almıştı. Son bölümde de yaşananlar Zehra'nın dizideki varlığını sorgulatıyor. İşte, Teşkilat dizisindeki son gelişmeler...

TEŞKİLAT ZEHRA DİZİDEN AYRILIYOR MU?
16. bölümde Halit Başkan'a kaleme aldığı veda mektubunda “Ayrılık vakti geldi. Kızımı hem annesiz hem babasız bırakabileceğimi sanmıyorum. Bu benim görevimi de layığı ile yerine getirmeme mani olacak. Son karar elbet sizin, lütfen istemeyerek de olsa bu kutsal vazifeden affımı kabul edin.” ifadeleri yer almış 10 Ekim günü yayımlanan bölümünde ise ekip arkadaşlarına vedası gündeme oturdu.

Oyuncu yayımlanan 18. yeni bölümde yer aldı. Ardından çıkmayacağı ön görülen Deniz Baysal'ın ayrılmasına yönelik bir açıklama da yapılmadı.