Terminator'ün Sarah Connor'ı Linda Hamilton tanınmayacak halde

Terminatör’e yeni bir film ekleniyor. 6’ncı filmin yaz aylarında başlayan çekimlerinin sonbaharda sona ermesi bekleniyor. Başrolde Arnold Schwarzenegger'in yer alacağı filmde ayrıca Linda Hamilton'ın da rol alıyor. Hamilton'ın son halini görenler şaşırıyor.

Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2018

Efsanevi bilimkurgu serisi ‘Terminatör’e yenisi ekleniyor. 6’ncı filmin yaz aylarında başlayan çekimlerinin sonbaharda sona ermesi bekleniyor. Yönetmen koltuğunda Deadpool’a imza atan Tim Miller’ın oturacağı yeni filmin, serinin 2’nci halkası Terminator 2: Judgment Day'in devamı niteliğinde olacağı açıklandı. Başrolde Arnold Schwarzenegger'in yer alacağı filmde ayrıca Linda Hamilton'ın da rol alıyor.

26 Temmuz 2019’da vizyona girecek olan film, yeni bir üçlemenin ilk halkası olarak planlanıyor. Tüm dünyada 1 milyar 843 milyon dolarlık gişe yapan serinin vizyona giren son filmi olan ‘Terminator: Genisys’, güçlü kadrosuna rağmen beklenen başarıyı elde edememişti.

Şu anda 61 yaşında olan oyuncu, Hollywood'un bir dönemine damgasını vuran bir yıldız. Hem de kaslı kolları ve yarattığı güçlü karakterle.

O ünlü, ilki 1984 yılında küçük bütçeli bir aksiyon filmi olarak çekilen ama beklenmedik bir çıkış yapan Terminator serisinin Sarah Connor karakterini canlandıran Linda Hamilton.