Taylor Swift'ten Sophie Turner'a: Kuzey Kraliçesinin Önünde Diz Çöküyorum

Eski sevgilisi Joe Jonas için yazdığı Mr. Perfectly Fine'ı (Bay Mükemmel İyi) yeniden seslendiren Taylor Swift, Sophie Turner tarafından tebrik edildi.

Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2021

Taylor Swift’in ilk altı albümü, Scooter Braun tarafından 2019 yılında satılınca, ünlü şarkıcı şarkılarının haklarını kazanmak için şarkılarını yeniden yayınlamaya karar verdi. ABD’li şarkıcı, şarkılarını yeniden kaydetmeye 2008 yılında çıkan Fearless albümünün yeni versiyonuyla başladı.

Bu albüm, ünlü yıldızın Joe Jonas ile olan ayrılığına dair bazı göndermeli şarkılar içeriyordu. Jonas’ın eşi X-Men’in yıldızı Sophie Turner’ın bu şarkılardan birisini paylaşması, Switf fanlarının tepkilerine neden oldu.

2008 yılında 18 yaşında olan Taylor Swift ve 19 yaşındaki Joe Jonas’ın telefonda 27 saniyede ayrıldığı haberleri çok konuşulmuştu ancak bugünlerde Taylor, artık Jonas Brothers üyesine karşı eskisi gibi hisler beslemiyor.

O günlerde, çiftin ayrılıkları 11 Grammy ödüllü sanatçıya, Forever & Always de dahil olmak üzere birçok şarkı için ilham verdi. Swift hayranları ayrıca Mr. Perfectly Fine şarkısının Jonas için yazıldığına inanıyor.