Taylor Swift ve Calvin Harris

15 aydır birlikte olan ve aşklarını her fırsatta kameralar karşısında yaşamayı seven şarkıcı Taylor Swift ile ünlü DJ Calvin Harris ayrıldı. People dergisine göre ilişkiyi bitiren taraf Calvin Harris oldu.

Eklenme Tarihi: 02 Haziran 2016

26 yaşındaki ünlü şarkıcı Taylor Swift ve 32 yaşındaki İskoç DJ Calvin Harris yollarını ayırdı. Geçtiğimiz mart ayında aşk yaşamaya başlayan ünlü çift, her fırsatta elele gözgöze verdikleri pozlarla ne kadar mutlu olduklarını gösteriyorlardı.

Calvin Harris'e yakın kaynaklar E! News'e şu açıklamaları yaptı: 'Calvin Taylor'dan gerçekten hoşlanmıştı. Kaldı ki, Taylor pek de Calvin'in hoşlanabileceği bir kız tipi değildi.

O, Taylor'ın ne kadar yumuşak kalpli ve masum olduğunu gördü, bundan çok etkilendi. Yine de son birkaç aydır Calvin ona karşı ilgisini kaybetmeye başlamıştı. Ayrılmamak için elinden geleni yapıyordu. Ancak son dönemlerde iki aşıktan çok iki yakın arkadaş gibilerdi.'

Ayrılık kararına üçüncü bir kişinin etkili olmadığı da söylendi: 'Bu ilişki bir aldatma nedeniyle bitmedi. Sadece onlar iyi bir ikili değildi. İşler yürümedi.'