Tamer Karadağlı'dan Erdoğan itirafı!

Tamer Karadağlı'dan Erdoğan itirafı!

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2017

Bugünlerde yine Çocuklar Duymasın dizisiyle hayranlarının karşısına çıkan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı katıldığı Radyo Viva'da Adem Metan'ın programında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ak Parti'yle ilgili şaşırtacak açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iyi bir hatip olduğunu söyleyen Tamer Karadağlı, bunu söylediği için bazı çevrelerden tepki aldığını ileri sürdü.

BEN DE ERDOĞAN'DAN ETKİLENİYORUM Erdoğan’ın etkileyici bir ses tonuna sahip olduğunu belirten Karadağlı, “İnsanları etkileyici bir hitap gücü var. Doğru hitap ediyor. İnsanların anlayabileceği bir dile sahip. Ben de etkileniyorum. Etkilenmediğim günler de oluyor. Rahmetli Demirel’in de iyi bir hatip olduğu söylenirdi” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMINA SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDASINIZ Türkiye’de muhalefet veya karşı taraf diye iki türlü inanış olduğunu da savunan Karadağlı, bir tarafın canhıraş eleştirilmesinin istendiğini belirtti. Karadağlı, eleştirinin dozunun çok önemli olduğunu ve küfür edilmemesi gerektiğini belirtti. Karadağlı, “Bunları söyledim diye bana yine bir sürü insan kızacak. Ancak, Cumhurbaşkanlığı makamına saygı göstermek zorundasınız” dedi.