Survivor'da İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor eleme adayı araştırılan konular arasında yer alıyor. Dün akşam ekrana gelen bölümde Ünlüler ve Gönüllüler bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi.

Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2021

Survivor 2021’DE 7. haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler Takımı kıran kırana mücadele etti. Dokunulmazlık oyununun ardından, yapılan oylama sonucu kaybeden takımdan bir isim eleme adayı olarak belirlendi. Kıran kırana oyunlara sahne olan Survivor'da bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler Takımı kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan ada oylamasında adı en çok yazılan Çağrı oldu.

21 Şubat Pazar günü Survivor 32. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Rakibine dokunmadan elindeki sembolü düşürmeye çalışan yarışmacılar arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı.

Survivor 2021'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde parkurda avantaj oyunu oynandı. Oyunda erkeklerde ve kadınlarda kazanan Gönüllüler olunca, dokunulmazlık oyununda seçim avantajı Gönüllülerin oldu.
Survivor'da bu akşam oldukça kritik bir dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Kıran kırana oyunlara sahne olan Survivor'da bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler Takımı

Survivor 2021'de ikinci dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler Takımı ada konseyinde bir eleme adayı belirledi.
Dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan ada oylamasında adı en çok yazılan Çağrı, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı olacak.
Survivor 2021'de bu akşam Ünlüler ve Gönüllüler bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Survivor Türkiye'nin bu haftaki ilk dokunulmazlığını kazanan takım Gönüllüler olmuş, Ünlülerin eleme adayı ise Yiğit olarak belirlendi.