Survivor Kim Elendi? 20 Mart Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor'da eleme adayı cumartesi gecesi kesinleşti. Market ve dokunulmazlık oyunu ile ekranlara gelen Survivor 2021'de takımlar adada kalmak için parkurda kıran kırana mücadele verdi.

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2021

Survivor 2021'de takımlar adada kalmak için parkurda kıran kırana mücadele verdi. Haftalık erzak ödül paketi için yaşanan karşılaşmada ipi göğüsleyen takım gönüllüler olurken, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında yapılan ada konseyinde verilen oylar Survivor'da eleme adayı kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. Gonca'nın takım arkadaşı Çağrı'ya daha önce yaptığını iddia ettiği hareketle ilgili şok suçlamaları Survivor 2021'in 20 Mart tarihli 51. bölümünde gerginliğe neden oldu. İşte, Survivor'da eleme potasına giren isim ve son bölümde yaşananlar.

Survivor'da birinci eleme adayı ünlüler konseyinde belli oldu. Birleşme partisinden önce son eleme haftasında, ünlüler ve gönüllüler takımı Survivor 2021'in 20 Mart tarihli son bölümünde market ödül oyunu ve dokunulmazlık için parkurda elinden geleni yaptı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı gecede, dokunulmazlık oyununun kazananı gönüllüler olurken, ünlülerde eleme adayı Gonca oldu.

Market ödülünü de gönüllülerin kazanması ile ünlülerde motivasyon düşüklüğü yaşandı. Çağrı'ya yapılan suçlamalar sonrası ise ünlüler takımında adeta ikilem yaşandı. Bu durum yarışmacıların verdikleri oylara da yansıdı.

Dokunulmazlık parkurunda oyunu kaybeden ünlüler takımı gecenin sonunda ada konseyine gitti. Ünlüler takımı konseyde halktan gelen SMS oylamasına çıktı.

Verilen sürenin ardından yarışmacılar eleme adayını belirlemek için oylamalarını yaptı. Acun Ilıcalı oyların verilmesinin ardından sonuçları açıkladı. Cumartesi akşamı en çok ismi yazılan isim Gonca oldu. Böylece Survivor'da haftanın ilk eleme adayı Gonca olarak belirlendi.
Survivor'da pazar ve salı akşamı da adayların belli olmasının ardından eleme konseyi gerçekleşecek. Survivor'dan elenen isim 23 Mart Salı gecesi belli olacak.

Gonca, Çağrı ile ilgili yaptığı şok suçlamalar ile ada konseyine damga vurdu. Çağrı'nın tekneye giderken sadece ikisinin gördüğü bir argo hareket yaptığını söyleyen Gonca'nın iddiası sonrası konsey adeta buz kesti.

Suçlamaları reddeden Çağrı ise bu durumun yaşanmadığını söyledi. Çağrı'ya takım arkadaşı Öykü de destek verdi. Öykü, Gonca'nın olayı yanlış kurguladığını söyleyerek Çağrı'ya sahip çıktı.

Duygusal anlar yaşayan Çağrı ise ısrarla argo hareket yapmadığını söyledi.