Survivor Sergen'den İtiraf: Mavi Takımda Arkadaş Ortamını Hissettim

TV8'de yayınlanan 'Survivor 2021'e veda eden son isim Sergen Bayar, elemenin ardından ilk kez konuştu.

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2021

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor 2021' yarışmasına geçtiğimiz günlerde veda eden Sergen Bayar, elendikten sonra ilk kez konuştu.

Survivor'da en çok zorlandığın an?
Hiçbir zaman bu kadar uzun süre enerjimin uyuşmadığı insanlarla aynı mekanda kalmadım. Son birkaç haftamı saymazsam dört aylık süreçten bahsediyorum. Günlük hayatımda genelde yalnız kalmayı tercih ederim. Açlığın doruk noktada olduğu bir yarışmada enerji çok önemli. Bu enerjiyi kendime sağlayamadım. Çağman'la enerjimiz uyuşurdu ama o da gitti. İlayda ve Öykü'yle iletişimim iyiydi. Enerji uyumu olmadan bir insanın topluluk içinde 24 saat beraber olması zor.

Takımların değişmesi iyi mi, kötü mü oldu?
"Mavi takıma geçtiğimde çok sevindim. Survivor'daki herkes inanılmaz. Mavi takımda kendimi daha enerjik hissettim. Gülmeyi özlemişim, samimiyetsizlik hissettiğim için ünlüler takımında gülemiyordum. Mavi takımda şakalar, espriler... Arkadaş ortamını hissettim."

Survivor için favori ismin kim?
"Şampiyonluğu yakıştırdığım birden fazla isim var. Birinci olur diye tahmin ettiğim Poyraz var. Neredeyse hep erkekler birinci oluyor. Niye Ayşe veya Merve birinci olmasın? Allah herkesin gönlüne göre versin. Hepsi birinci olmayı hak ediyor."