Survivor birleşme partisine Sercan ve Nisa damgasını vurdu

Günlerdir merakla beklenen Survivor birleşme partisi oldukça eğlenceli anlar yaşandı. Aralarında aşk iddialarının çıktığı Sercan ve Nisa'nın arasında partide ilginç anlar yaşandı.

Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2020

TV8'in merakla izlenen yarışması Survivor 2020'de günlerdir konuşulan birleşme partisi ve şarkı yarışmasında eğlenceli anlar yaşandı.

Survivor'da duş alan, saçlarını yaptıran ve birbirinden şık kıyafetlerini giyen yarışmacılar önce muhteşem bir yemekte buluştu, ardından ise Acun Ilıcalı'nın sunduğu şarkı yarışmasında hünerlerini sergiledi.

"Elleriyle yedirdiler": Survivor birleşme partisine aralarındaki aşk iddiaları ortaya atılan Sercan ve Nisa damga vurdu. Yemek sırasında yan yana oturan Nisa ile Cemal Can, Sercan ile de Aşkım arasında samimi anlar yaşandı. Aşkım, Sercan'a kendi elleriyle yemek yedirdi.

Aynı şekilde de Nisa, Cemal Can'a elleriyle pasta yedirdi. Survivor klasiği haline gelen birleşme partisindeki şarkı yarışması sırasında ise aralarındaki yakınlaşmayla dikkatleri çeken Sercan ve Nisa arasında ilginç anlar yaşandı.