Söz dizisinin sezon finalinde neler oldu?

Star TV'nin en sevilen dizilerinden biri olan Söz, 50.yeni bölümüyle bu akşam sezon finali yaptı.

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2018

Söz sezon finali ise izleyiciyi hem şaşırtıp hem de üzdü. Söz dizisinin sezon finalinde izleyicinin aklında tek bir soru işareti kaldı, Yavuz ve Bahar öldü mü? Söz 50.yeni bölüm sezon finali bu akşam saat 20.00'de Star TV'de yayınlandı. Peki Söz sezon finalinde neler oldu? İşte detaylar...

Star TV’nin sevilen dizisi Söz de bu akşam sezon finaliyle ekrana veda etti. Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Aybüke Pusat’ın oynadıkları dizinin sezon finali, dramatik anlara sahne oldu. Bahar, ölüm kalım mücadelesi verirken, Yavuz’un şimdi tek amacı Derman’ı bulmaktı! Ancak tam onu bulmuşken alacağı bir haberle büyük bir şok yaşandı!

Dizinin yayınlanan son tanıtımında Bahar ve Yavuz’un cenazeleri ve ağlayan arkadaşlarının görüntüleri ekrana geldi. Ancak bunun bir rüya olma olasılığı yüksek görünüyor. İkisinin yanyana gömüldüğü mezarlık sahnesi, muhtemelen izleyiciyi merakta bırakmak için bir hayal veya rüya sahnesinden alıntı.

En azından sosyal medyada izleyenler, bu tanıtımdan sonra başrolde oynayan Tolga Sarıtaş’ın ölemeyeceği görüşünde. Bahar’ın da bir şekilde kurtulacağını düşünüyorlar. Diziyi izleyip hep birlikte göreceğiz ancak muhtemelen bir şaşırtmaca, heyecanı arttırmak için farklı bir kurgu olarak bakılıyor yeni tanıtıma.