Star TV onun da fişini çekti! Final kararı...

Ekranlarında yaz ekranına geçmesi ile berber, yer alan program sayısı ve dizi sayısı oldukça azalmışken, Star TV'den bomba gibi bir karar geldi. Star TV, o yapımı yayından kaldırdı. Peki Star TV'nin yayından kaldırdığı yapım hangisi?

Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2018

GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMADI

Star TV ekranlarının büyük umutlarla yayına sürülen yarışma programı Geleceğin Starı final kararı aldı. Star’ın 25 Film imzalı iddialı yarışması “Geleceğin Starı”, 3 hafta sonra final yapacak.

‘Geleceğin Starı’ yarışması 6. bölümde ekrana veda ediyor.Hamdi Alkan, Nurgül Yeşilçay ve Fırat Parlak’ın jüri koltuğunda oturduğu yarışma, dizi ve film sektörüne yeni yüzler kazandırma amacıyla yola çıkmıştı.

Uzun süren elemelerden sonra belirlenen adaylar arasından, 13 haftalık maratonun sonunda bir kadın ve bir erkek birinci seçilecekti. Ancak Müjde Uzman’ın sunduğu yarışmanın 6. bölümde ekrana veda etmesine karar verildi.

Bu gelişme üzerine yarışmanın birincilerinin seçimi için farklı bir formüle karar verildiği öğrenildi. Programın son bölümünde ikisi kadın, 2’si erkek toplam 4 yarışmacı seçilecek ve bu yarışmacılar arasından Star TV web sitesinden yapılacak halk oylamasıyla da bir kadın ve bir erkek birinci belirlenecek.