Star Tv o dizinin ipini çekti bakın reyting kurbanı olan kim!

Kanallar yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte birçok dizi de ekranlara gelmeye başladı. Fakat bazı diziler reyting mücadelesine dayanamıyor ve final yapma kararı alıyor.

Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2017

Kanallar yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte birçok dizi de ekranlara gelmeye başladı. Fakat bazı diziler reyting mücadelesine dayanamıyor ve final yapma kararı alıyor. Reyting canavarına kurban olan dizilere Star Tv'den de kaliteli bir yapım eklendi. Hem senaryosuyla hem de oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken yaz dizisi olarak başlayan fakat daha sonra yayın hayatına devam eden bir dizi daha final yapıyor. Peki Star Tv'de hangi dizi final yapacak? Gelin hep birlikte final yapacak olan diziye bakalım.

Önce salı günü yayın hayatına başlayan daha sonra pazar gününe çekilen bir dizi daha reyting kurbanı oldu. Sosyal medyaya baktığımız zaman oldukça sevildiği görülen dizi maalesef reytinglerde iyi sonuç elde edemedi. Star Tv'de reyting sonuçlarına bakınca o diziyi final yaptırma kararı aldı. Dolunay 26.bölümün ardından final yapacak. 31 Aralık'tan son bölümüyle ekrana gelecek olan Dolunay'ın çok özel bir şekilde final yapacağı konuşuluyor.

Yapımcılığını Yeşilçam'ın efsane ismi Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'ın üstlendiği Dolunay, yılbaşı gecesi, yani 31 Aralık'ta ekran yolculuğunu sonlandıracak. İlk olarak Salı günleri yayınlanan ancak yeni sezonun başlaması ardından pazar günlerine çekilen Doluna, yüksek reytingleriyle dikkat çekmişti. Son dönemin iki popüler isimlerinden Can Yaman ve Özge Gürel’in başrollerini üstlendiği "Dolunay"ın güçlü kadrosunda Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan ve Alara Bozbey de rol alıyordu. "Dolunay"ın yılbaşı akşamı ekrana gelecek 26. bölümünde çok özel sürprizlerin de olacağı öğrenildi.

DOLUNAY NE ZAMAN FİNAL YAPACAK? Bu hafta 24.bölümüyle ekrana gelecek olan Dolunay yılbaşı günü yani 31 Aralık'ta final yapacak. 26 son bölümüyle ekrana gelecek olan Dolunay'ın finali ise sürprizlerle dolu olacak. Hayranları tarafından şoke eden final kararı aslında bekleniyordu. Yaz dizisi olmasına rağmen yeni sezonda da yayın hayatına devam eden Dolunay'ın bu kararının kimi kesim tarafından yerinde bir karar olduğu konuşuluyor.