Erkenci Kuş gümbür gümbür geliyor

Star TV ekranlarında, bomba gibi bir yaz dizisi başlıyor. Başrollerinde Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan gibi isimlerin yer aldığı Erkenci Kuş dizisi, ilk bölümüyle 26 Haziran Salı akşamı izleyici ile buluşacak.

Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2018

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ KONUSU

Sanem sabahları birkaç saat babasının bakkalında çalıştıktan sonra bütün gününü hayal kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından son derece mutludur. Ta ki anne babası kendisine doğru düzgün bir iş bulmazsa evlenmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üzerine mecburen ablasının iş yerinde çalışmaya başlar.

Hayallerini süsleyen büyük aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can'a ve şirkete kurulan bir tuzağın parçası olur... Yalanlar üzerine kurulan bir aşk olabilir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can'a kalbini kaptırabilir mi?

Erkenci Kuş, yaz aylarında her salı saat 20.00'de Star TV ekranlarında olacak. Yazın fenomen dizilerinden olaması beklenen Erkenci Kuş'un ilk bölümü 26 Haziran akşamı yayınlanacak. Erkenci Kuş'un kaderi ne olacak bekleyip göreceğiz.