Sophie Turner yeni filmi için bambaşka biri oldu

Game of Thrones’ta Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, yeni filmi için sarıya boyattığı saçları ve dövmeleriyle kamera karşına geçti. Hayranları Turner’ı bu haliyle tanımakta güçlük çekti. (NTV)

Eklenme Tarihi: 16 Ocak 2018

Game of Thrones’ta Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, yeni filmi için sarıya boyattığı saçları ve dövmeleriyle kamera karşına geçti. Hayranları Turner’ı bu haliyle tanımakta güçlük çekti.Dünyaca ünlü dizi Game of Thrones’ta Winterfell(Kıştepesi) Lady’si Sansa Stark’a hayat veren Sophie Turner, yeni filminde alışılagelmiş tarzının dışına çıkmaya hazırlanıyor. (NTV)

Yıllardır ekranda görkemli elbiseleri, bakımlı kızıl saçları ve düzgün aksanı ile Kuzey’in hanımefendisi olarak görmeye alıştığımız Turner, yeni filmi Huntsville’de, Josie adında ABD’nin güneyinden, dövmeli, sarışın ve karanlık geçmişe sahip asi bir genç kadın olarak karşımıza çıkacak.

21 yaşındaki başarılı oyuncunun bağımsız dram tarzında son filmi Huntsville, 8 Şubat’ta Mammoth Film Festivali’nin açılış filmi olarak gösterilecek.

Eric England tarafından yönetilen filmde, Turner ile birlikte başrollerde Dylan McDermott ve Jack Kilmer var.