Sibel Can Kıbrıs'ı salladı!

Ünlü sanatçı Sibel Can, Kıbrıslı dinleyicilerinin hafızalarından silinmeyecek bir konsere daha imza attı. KKTC 20 Temmuz Barış ve Özgürlük bayramının 45. Yılını unutmadı ve "Kıbrıs Türk halkının özgürlük bayramını kutlar, ilelebet özgür bir Kıbrıs dilerim" sözleriyle konserine başladı.

Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2019

Sibel Can, KKTC 20 Temmuz Barış ve Özgürlük bayramının 45. Yılını unutmayan ve sahneden ‘Kıbrıs Türk halkının özgürlük bayramını kutlar, ilelebet özgür bir Kıbrıs dilerim’ sözleriyle konserine başladı.

Sesi ve güzelliği kadar, özenli şıklığı ile de her zaman ön plana çıkan Sibel Can, siyah straplez elbisesiyle göz kamaştırdı. Kendine has buğulu sesi ve özgün yorumuyla sahnelerin en sevilen assolistlerinden olan Sibel Can, açık havada verdiği konseri için iki saat sahnede kalarak tüm şarkılarını misafirleriyle birlikte söyledi.

“Senden Başka Kimsem Yok” şarkısı ile başladığı konserde “Beş Dakika”, “İçimde Bir Fırtına”, “Adını Dağlara Yazdım”, “Kanasın”, “Padişah”, “Berivan”, “Begonvil”, “Güz Gülleri”, “Kader” ve “Kopsun Kıyamet” devam eden güzel sanatçı, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Sezen Aksu, Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu şarkıları da söyleyerek, dinleyicilerini coşturdu.