Şeyma Subaşı'nın son paylaşımı alay konusu oldu: Para bitmiş

Acun Ilıcalı'dan boşanarak İtalyan DJ sevgilisi Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı,sosyal medya hesabından eski fotoğrafını photoshop yaparak tekrar paylaşınca, "Para bitti galiba." yorumuna maruz kaldı.

Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2019

Acun Ilıcalı'dan boşanarak İtalyan DJ sevgilisi Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, eski fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşınca takipçilerinin "Para bitti galiba" yorumuna maruz kaldı.

Yaptığı her hareketle olay olan Şeyma Subaşı'nın Instagram hesabından paylaştığı son fotoğraf olay oldu. İspanya'da çektirdiği fotoğrafını photoshop yaparak tekrar paylaşan Şeyma Subaşı, takipçileri tarafından dalga konusu oldu.

Şeyma Subaşı'nın fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Aynı fotoğrafı tekrar paylaştığına göre para bitti galiba." dedi. Başka bir takipçisi ise, "Şeyma'ya photoshop öğreten hayat bize neler yapmaz." yorumunu yaptı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yaptığı evlilikle tanınan ve ayrılık sonrası da magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, İstanbul İstinye'de objektiflere yakalanmıştı