Şeyma Subaşı'nın boşanma sonrasındaki ilginç gündemleri

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı boşandılar ama magazin dünyasında gündem olmaya ayrı ayrı devam ediyorlar. Şimdi Şeyma cephesinde yaşanan ilginç olaylara özet geçerek bir göz gezdireceğiz. Buyurun... (Onedio - Eda Aytekin)

Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2019

Bir elinde coconut, bir elinde ananasla Ibiza senin, Mikonos benim gezerek böyle bir hayatın varlığından haberdar etmişti bizi Şeyma Subaşı. Ancak o zamanlar soyadında bir de "Ilıcalı" vardı.

Şimdi o Ilıcalı değil, onu tanıdığımız Subaşı olarak yoluna devam ediyor. Gerçi Acun'dan boşandıktan sonra da adını hemen hemen her gün başka bir gündemle duyar olduk.

Mesela kızları Melisa'nın velayetini baba Acun Ilıcalı aldı. Açıklamalar yaptılar ancak çoğu kişi durumu tam olarak anlayamadı. Hayırlısı olsun, Melisa için en iyisi neyse o olsun dedik devam ettik.

Tabii bu arada boşanmanın hemen ertesinde taş gibi İtalyan Guido Senia ile de birlikte oldukları anlaşıldı. Zaten Şeyma da bu konuda pek çekinmiş görünmüyordu...

Zira onları birlikte gördüğümüz birçok fotoğraf ortaya çıktı zaman içerisinde.

Pek karla haşır neşir görmediğimiz Şeyma, kayak yaparken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşınca halkımız Guido'yu ışık hızıyla bağrına basarak "enişte" dedi.

Söz konusu fotoğraf bu.