Şeyma Subaşı'dan olay paylaşım! O sözler Acun'a mı?

Melisa'nın velayetinin Acun Ilıcalı'ya verilmesinin ardından Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım, Ilıcalı'ya gönderme olarak yorumlandı.

Eklenme Tarihi: 09 Şubat 2019

Acun Ilıcalı - Şeyma Subaşı çiftinin yaklaşık bir yıllık evliliği 26 Kasım 2018'de tek celsede bitti. Çiftin 2013 yılında dünyaya gelen kızları Melisa'nın velayeti de Subaşı’nın yurtdışı seyahatlerinin yoğunluğu nedeniyle anlaşmalı olarak baba Ilıcalı'ya verildi. Ancak Şeyma Subaşı'nın önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım kafaları karıştırdı.

30 Ocak günü Adalar Adliyesi’nde görülen velayet davasının ardından Şeyma Subaşı'nın nafakası da düşürüldü. Buna göre; Subaşı'ya Melisa Ilıcalı için verilen 10 bin liralık iştirak nafakasının verilmesine gerek kalmadığına karar verildi ve Subaşı'nın artık aylık 115 bin lira nafaka alacağı öğrenildi.

EDBİR KOYDURMA HAKKI: Ayrıca velayet değiştiği için Şeyma Subaşı, artık kızıyla ilgili fotoğraf ve videoları eskisi gibi rahat kullanamayacak. Kullanırsa eğer Ilıcalı’nın tedbir koydurma hakkı doğacak. Öte yandan Acun Ilıcalı’nın bu konuda da Şeyma’yı uyardığı da gelen bilgiler arasında yer aldı.

ACUN ILICALI'YA GÖNDERME Mİ? İkili arasında tüm bu gelişmeler yaşanırken Şeyma Subaşı'nın sosyal medya hesabından kafa karıştıran bir paylaşım yapıldı. Subaşı paylaşımına, "Hırsın ne demek olduğunu anlatan en güzel fotoğraf. Hırs adamın gözünü kör eder! Hırs gelir, göz kararır. Hırs gider yüz kızarır." notunu ekledi. Sosyal medyada bu yorum, Acun Ilıcalı'ya bir gönderme olarak yorumlandı.