Şeyma Subaşı Sevgilisi Meedo ile Fotoğraflarını Kaldırdı

Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin evlilik teklifini kabul eden Şeyma Subaşı, ayrılık iddiaları ardından Alsaloussi ile yer aldığı fotoğrafları sosyal medya hesabından sildi.

Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2021

Şeyma Subaşı (30),yaklaşık yedi aydır birlikte olduğu Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi'den (36) evlilik teklifi almış ve sevgilisine 'evet' yanıtını vermişti.

Kısa sürede alınan evlilik kararı sonrasında hamile olduğuna ilişkin iddialarla sık sık gündeme gelen Subaşı, sonunda bebek beklediğini itiraf etmiş ve evliliklerini de ertelediklerini duyurmuştu. Ancak Subaşı bu açıklamasından günler sonra düşük yaparak bebeğini kaybettiğini söyledi.

TEŞTAŞ YOK!

Yaşananlardan sonra Subaşı ve Mohammed Al Saloussi'nin ayrıldığı öne sürüldü. Ibiza'da görüntülenen Subaşı'nın yanında sevgilisinin ve parmağında da tektaş yüzüğünün olmaması bu dedikoduları alevlendirdi.

FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Çıkan haberlerden sonra Subaşı'dan sürpriz bir hamle geldi. Sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafları sosyal medya hesaplarından silen Subaşı, böylelikle ayrılık iddialarını doğruladu.

"ÇOK ÜZGÜNÜM"

Dört gün önce bebeğini kaybettiğini açıklayan Subaşı, "Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünün ertelendiğini yazmıştım. Ne yazık ki bu stresin bebeğimi kaybetmeme neden olduğunu bildirmek zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim." demişti.

"EVLENMEK İÇİN ACELE ETMEMİZİN NEDENİ BUYDU"

Subaşı, hamilelik iddiaları sonrasında, "Dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenmek için acele ettik. Sonradan da gerek olmadığına karar verdik. Şimdilik düğünü erteleyip hamileliğin tadını çıkarmak istiyoruz. Tüm dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bundan sonra olacaklar için heyecanlıyım." ifadelerini kullanmıştı.

PAYLAŞIMI SİLDİ

Subaşı'nın kısa bir süre sonra paylaşımını sosyal medya hesabından silmesi dikkatlerden kaçmamıştı.