Şeyda Erdoğan gözyaşları içinde anlattı: Babam tehdit ediyor

Sosyal medya hesaplarında milyonlarca takipçisi bulunan Şeyda Erdoğan'ın babası hakkında söyledikleri kısa sürede geniş yankı uyandırdı.

Eklenme Tarihi: 20 Kasım 2019

Instagram hesabında 1,2 milyon, YouTube hesabında ise 1,1 milyon takipçisi bulunan ve attığı her video yaptığı her paylaşım yüzbinlerce görüntülenen Şeyda Erdoğan, dün akşam çok konuşulacak paylaşımlar yaptı. Erdoğan, babası tarafından sürekli tehdit edildiğini belirtti.

Instagram hesabından yayınladığı videoda tehditler aldığını iddia eden Erdoğan, yaklaşık bir yıl önce annesi ile babasının çekişmeli olarak boşandığını belirtti. Mahkeme sonunda haklı tarafın kendileri olduklarını söyleyen Erdoğan, bu sürecin ardından babası tarafından tehditler almaya başladığını belirtti.

Sürekli tehdit ediliyorlar
Annesinin, kardeşinin ve kendisinin sürekli tehdit edildiğini söyleyen Şeyda Erdoğan, böyle şeyler karşısında hiç susmayacağını ve bir evlat olarak annesini asla böyle şeylerle ezdirmeyeceğini anlattı. Erdoğan, sözlerine şu şekilde devam etti:

"Halka açık suç duyurusu yapmak istiyorum"
"Bu süreç yine adliyeye taşınacak ama ben buradan halka açık bir suç duyurusu yapmak istiyorum. Babam ve ailesi tarafından tehdit edilmeye başlandık."