Sevgililer Günü'ne özel en seksi öneriler

Üzerinizde Sevgililer Günü'nü yılın en romantik günü yapmak için çok fazla baskı olabilir. Ancak günü özel kılan tarihi değil, sizsiniz. Bu neden ile hem siz hem de eşiniz zevk aldığınız sürece, doğru yoldasınız demektir. İşte Sevgililer Günü'nde randevunuzu güzelleştirecek en seksi öneriler...

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2020

Bir iç çamaşırı markasından bir hediye kartı alın ve partnerinize verin. Ondan sizin için alışveriş yapmasını ve sizin üzerinizde görmek istediği iç çamaşırını seçmesini söyleyin. Bu aranızdaki çekimi ikiye katlayacak!

Evet kabul ediyoruz; evde olmak güzel ve rahat! Ancak ev ortamı aynı zamanda büyük bir stresin yattığı yerdir. Düzenlenmesi gereken kıyafetler, temizlenmesi gereken yüzeyler ve her an içeri girebilecek çocuklarınız varsa dikkatiniz sürekli dağılacak. Oysa stres kesinlikle bir libido katili! Bu neden ile mental olarak daha rahat hissedeceğiniz, mükemmel bir gece için her şeyi hazır hale getirin ve bir otel odası rezervasyonu yapın.

Fantezilerini yüksek sesle dile getirmek bazı durumlarda sinir bozucu olabilir. Bunun için yeteri cesareti bulamayabilir ya da yanlış anlaşılacağımızı düşünebiliriz. Fantezilerinizi kaleme almak, cinsel güveninizin kilidini açmanıza yardımcı olacak. Partnerinize, onun ile beraber hayal ettiklerinizi detay vererek açıklayan bir mektup yazın.

Özel bir şef tutmak genellikle dışarı çıkmaktan daha ucuz ve güvenli olabilir. Böylelikle akşam yemeğindem sonra eve nasıl döneceğinizi düşünmeniz gerekmez. Size hem daha fazla mahremiyet hem de daha fazla samimiyet sağlayan bu fikir ve çok daha romantik bir akşam geçirmenizi sağlayacak.