Sen Anlat Karadeniz reytinglerde Diriliş Ertuğrul'u tahtından etti

7 Şubat 2018 Çarşamba günü reyting sonuçları ne oldu? 7 Şubat 2018 Çarşamba reytinglerinde kim galip geldi? Sen Anlat Karadeniz Diriliş Ertuğrul'u yine solladı. Diriliş Ertuğrul kan kaybediyor. İşte 7 Şubat 2018 Çarşamba reyting sonuçları...

Eklenme Tarihi: 08 Şubat 2018

Çarşamba akşamları TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul, ATV ekranlarında Sen Anlat Karadeniz, Kanal D ekranlarında Meryem ve FOX TV ekranlarında İlker Ayrık'la Yaparsın Aşkım yer alıyor. Rekabetin kıyasıya olduğu bu akşamda izleyiciler neyi izleyeceğini şaşıyor adeta. ATV de yayın hayatına yeni başlayan Sen Anlat Karadeniz kaynayan kazanı iyice kızıştırdı. Peki reytinglerde neler oldu? Peki 7 Şubat 2018 Çarşamba akşamı reytinglerinde kim galip geldi? İşte 7 Şubat 2018 Çarşamba reyting sonuçları...

Sen Anlat Karadeniz Total'in, Diriliş Ertuğrul AB ve ABC1'nin zirvesinde... Akşamın ilk iki sıralaması ve zirve ortakları olan diziler bu hafta yine değişmedi.

Show TV'nin sevilen programı Güldür Güldür Show, Total'de on beşinci olurken, AB'de dokuzuncu ve ABC1'de on birinci oldu. Kanal D'nin sevilen dizisi Meryem ise Total'de yirmi sekizinci olurken, AB'de on dokuzuncu ve ABC1'de yirmi dördüncü oldu.

atv'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster dün akşamı tüm gruplarda altıncı olarak tamamlayarak akşamın en çok izlenenlerinden oldu. Ana Haber Bültenleri yine akşamın en çok izlenenlerinden olurken, FOX'un sevilen yarışması Yaparsın Aşkım'da Total ve ABC1 gruplarında ilk yirmi sıralamasında yer aldı.